Motor Lublin – Wisła Kraków: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (23.09.2023)

Motor - Wisła: transmisja w TV i online. Kolejną próbę wskoczenia na właściwy tor podejmą w sobotę podopieczni Radosława Sobolewskiego. Sprawdź gdzie oglądać mecz Motor - Wisła.

Joan Roman
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Joan Roman

Motor – Wisła, gdzie oglądać?

W jednym z najciekawiej zapowiadających się meczów 9. kolejki pierwszej ligi Motor Lublin zmierzy się przed własną z faworyzowaną, ale spisującą się zdecydowanie poniżej oczekiwań Wisłą Kraków. Przed sobotnim meczem niespodziewanie wyżej w ligowej tabeli plasuje się drużyna Motoru.

Wisła przed sezonem uważana była wręcz za murowanego faworyta do awansu do Ekstraklasy, ale po ośmiu kolejkach ma na koncie tylko dwa zwycięstwa i zajmuje dopiero 11. miejsce w tabeli. Fani Białej Gwiazdy cały czas wierzą, że ich drużyna w końcu wskoczy na właściwy tor i rozpocznie marsz w górę tabeli. Sprawdź nasze typy na mecz Motor – Wisła..

Motor – Wisła, transmisja w TV

Spotkanie 9. kolejki Fortuna 1 Ligi Motor – Wisła rozegrane zostanie w sobotę (23 września) o godzinie 17:30. Transmisja z meczu dostępna będzie na kanale Polsat Sport Extra.

Motor – Wisła, transmisja online

Pojedynek w Lublinie będzie można śledzić także drogą internetową. Transmisja online ze spotkania Motoru z Wisła będzie dostępna w usłudze Polsat Box Go.

Motor – Wisła, kursy bukmacherów

Wisła praktycznie w każdym meczu jest traktowana przez bukmacherów jako faworyt do zwycięstwa. Sobotni pojedynek nie jest wyjątkiem. W tym przypadku również ich zdaniem ma większe szanse na wygraną.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Motor – Wisła?

Transmisja z meczu będzie dostępna będzie na kanale Polsat Sport Extra i w usłudze Polsat Box Go.

Kiedy odbędzie się spotkanie Motor – Wisła?

Mecz rozegrany zostanie w sobotę (23 września) o godzinie 17:30.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze