Milan – Udinese: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream (13.08.2022)

AC Milan - Udinese Calcio
fot. PressFocus Na zdjęciu: AC Milan - Udinese Calcio

Milan – Udinese to jeden z pierwszych meczów w sezonie 2022/2023 w Serie A. Bez wątpienia Rossoneri przystąpią do tej potyczki w roli faworyta, ale ekipa z Dacia Arena ma nadzieję, że może pokrzyżować plany mistrzów Włoch. Zapoznaj się z informacjami, gdzie znaleźć transmisję z meczu Milan – Udinese w TV i online.

AC Milan – Udinese Calcio, gdzie oglądać

AC Milan – Udinese Calcio to starcie, które z jednej strony ma zdecydowanego faworyta do wygranej. Nie można jednak zapominać, że w ostatnim czasie starcia z udziałem obu ekip kończyły się remisami.

Po raz ostatni obie drużyny grały ze sobą w lutym tego roku. Wówczas miał miejsce rezultat 1:1. Takim samym rozstrzygnięciem zakończyła się potyczka Rossonerich z Udinese w grudniu minionego roku.

Nie wiesz na co postawić? Zobacz nasze typy na weekend i stwórz z nami swój kupon!

AC Milan – Udinese Calcio, transmisja na żywo w TV

Starcia na San Siro będzie transmitowane w polskiej telewizji sportowej. Będzie dostępne na antenie Eleven Sports 1. Skomentują je Piotr Dumanowski i Dominik Guziak. Mecz zacznie się o 18:30.

AC Milan – Udinese Calcio, transmisja za darmo

Dostęp to streamu ze spotkania zapewnia także STS. Aby transmisja na stronie bukmachera była możliwa, to trzeba spełnić konkretne warunki. Przede wszystkim należy zarejestrować konto na stronie internetowej legalnego polskiego bukmachera STS. Ponadto trzeba mieć rozegrany kupon w ciągu 24 godzin poprzedzających zdarzenie. Po spełnieniu tych wytycznych transmisja z potyczki Milan – Udinese zostanie odblokowana.

AC Milan – Udinese Calcio, transmisja online

Konfrontację z udziałem Milanu i Udinese można też śledzić na platformach streamingowych takich jak CANAL+ online, czy Polsat Box Go. Rywalizacja będzie także dostępna na stronie Elevensports.pl. Warto wiedzieć, że każda z opcji wiąże się z dodatkową opłatą.

AC Milan – Udinese Calcio, kursy bukmacherskie

Gospodarze według ekspertów są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w dzisiejszym boju. Według STS zakłady bukmacherskie kurs na wygraną Milanu wynosi 1,45.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Milan – Udinese?

Starcie w ramach Serie A dostępne będzie na antenie Eleven Sports 1, a także na stronie internetowej STS.

Kiedy odbędzie się spotkanie Milan – Udinese?

Mecz rozpocznie się w sobotę (13 sierpnia) o godzinie 18:30.

Komentarze