Miedź – Zagłębie: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (12.08.2022)

Wojciech Łobodziński
fot. PressFocus Na zdjęciu: Wojciech Łobodziński

Miedź Legnica – Zagłębie Lubin: transmisja meczu w TV i online. Bardzo ciekawie zapowiada się starcie z udziałem drużyn Wojciecha Łobodzińskiego i Piotra Stokowca. Szanse na zwycięstwo obu teamów według ekspertów są porównywalne. W tym miejscu dowiesz się, gdzie znaleźć transmisję ze spotkania Miedź – Zagłębie w telewizji i w internecie.

Miedź Legnica – Zagłębie Lubin, gdzie obejrzeć

Miedź Legnica i Zagłębie Lubin zmierzą się ze sobą w oficjalnym meczu po raz pierwszy pd lutego 2019 roku. Wówczas oba zespoły rywalizowały ze sobą także w Ekstraklasie. Lepiej to starcie wspominają Miedziowi, którzy wygrali 3:0.

Do piątkowej potyczki oba zespoły przystąpią w różnych nastrojach. Beniaminek PKO Ekstraklasy ma sobą dotkliwą przegraną z Wisłą Płock (1:4). Z kolei zespół Piotra Stokowca podzielił się punktami z Lechem Poznań (1:1).

Zobacz pozostałe typy na dziś, by wiedzieć, jak stworzyć jak najlepszy kupon u bukmachera!

Miedź Legnica – Zagłębie Lubin, transmisja na żywo w TV

Batalia Miedź – Zagłębie będzie oczywiście emitowane w telewizji. Transmisja ze spotkania odbędzie się na antenach CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Family. Mecz odbędzie się w piątek (12 sierpnia) o godzinie 18:00.

Miedź Legnica – Zagłębie Lubin, transmisja online

Kibice Miedzi i Zagłębie, którzy nie będą mieli okazji zobaczyć rywalizacji z trybun, to będą mogli zobaczyć mecz w telewizji. Ponadto rywalizacja będzie transmitowana w usłudze CANAL+ online. Na dodatek aktualnie jest przygotowana atrakcyjna promocja, dzięki której można skorzystać z rabatu. Rejestrując się w CANAL+ online za pośrednictwem naszej strony jest szansa zaoszczędzić aż 90 zł. Za 6-miesięczny dostęp do usługi, możesz w tym wypadku zapłacić tylko 180 zł, zamiast 270 zł, korzystając ze standardowej oferty.

Miedź Legnica – Zagłębie Lubin, kursy bukmacherskie

Analitycy bukmacherscy mają twardy orzech do zgryzienia związany ze wskazaniem faworyta do wygrania meczu. Odrobinę mniejsze kursy są na wiktorię gospodarzy.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Miedź – Zagłębie?

Spotkanie Miedź – Zagłębie będzie transmitowane na antenach CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Family. Ponadto mecz będzie emitowany za pośrednictwem usługi CANAL+ online (teraz z rabatem 90 zł).

Kiedy odbędzie się mecz Miedź – Zagłebie?

Spotkanie odbędzie się w piątek (12 sierpnia) o godzinie 18:00.

Komentarze