Miedź Legnica – Radomiak: gdzie oglądać? Transmisja w TV oraz stream (27.01.2023)

Grzegorz Mokry
fot. PressFocus Na zdjęciu: Grzegorz Mokry

Miedź Legnica – Radomiak: transmisja na żywo w TV oraz stream online. Gospodarze mają zamiar zacząć od pierwszego spotkania w drugiej części sezonu marsz w górę ligowej tabeli. Pierwszą przeszkodą będzie zespół, który zawodził na obozie w Turcji. Sprawdź, gdzie można znaleźć transmisję z tej potyczki w internecie i w telewizji.

Miedź Legnica – Radomiak, gdzie oglądać

Obie ekipy dzieli w ligowej tabeli różnica 11 punktów. Miedź Legnica jest czerwoną latarnią rozgrywek. Radomiak natomiast zajmuje 10. miejsce.

Podopieczni Grzegorza Mokrego powalczą w piątkowy wieczór o czwarte zwycięstwo w tej kampanii. Zieloni natomiast mają zamiar odnieść ósme zwycięstwo. Pierwsza potyczka w tym sezonie między Radomiakiem a Miedzią zakończyła się rezultatem 1:1.

Zobacz pozostałe typy na dziś, by wiedzieć, jak stworzyć jak najlepszy kupon u bukmachera!

Miedź Legnica – Radomiak, transmisja na żywo w TV

Rywalizację z udziałem obu zespołów będzie można śledzić na antenach CANAL+ Family, CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3. Mecz skomentują Robert Skrzyński i Michał Trela.

Miedź Legnica – Radomiak, transmisja online

Spotkanie Miedź – Radomiak możemy obejrzeć za pośrednictwem usługi CANAL+ online. Teraz czeka na Ciebie promocja, dzięki której możesz zaoszczędzić 60 zł. Rejestrując konto za pośrednictwem naszej strony za półroczny dostęp do pakietu wszystkich kanałów CANAL+ zapłacisz tylko 234 zł, czyli w przeliczeniu 39 zł miesięcznie.

Możesz także powiększyć wybrany pakiet o kanały Eleven Sports i Polsat Sport Premium w ramach oferty Wielka Piłka. To jedynie 20 zł miesięcznie więcej.

Miedź Legnica – Radomiak, kursy bukmacherskie

Faworyta piątkowej batalii na Stadionie Miejskim im. Orła Białego trudno wskazać. Kurs na remis oscyluje w granicach 3,20-3,25.

Gdzie obejrzeć mecz Miedź Legnica – Radomiak?

Spotkanie dostępne będzie na CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3 oraz na platformie CANAL+ online.

Kiedy odbędzie się spotkanie Miedź Legnica – Radomiak?

Mecz rozpocznie się w piątek (27 stycznia) o godzinie 18:00.

Komentarze