Dzisiejszy mecz Świątek: gdzie oglądać? (30.05.2023)

Iga Świątek rozpocznie we wtorek rywalizację we French Open 2023. Sprawdź gdzie oglądać za darmo mecz Świątek na kortach Rolanda Garrosa.

Iga Świątek
IMAGO/Rob Prange Na zdjęciu: Iga Świątek

Mecz Świątek dzisiaj: transmisja na żywo

Iga Świątek w trakcie swojej dotychczasowej kariery już dwukrotnie triumfowała na kortach Rolanda Garrosa. We wtorek rozpocznie walkę o trzecie zwycięstwo. W pierwszej rundzie French Open 2023 zmierzy się z reprezentantką Hiszpanii Cristiną Bucsą. Polka jest murowaną faworytką do wygranej.

Mecz Świątek – Bucsa rozegrany zostanie we wtorek (30 maja), ale jego dokładna godzina rozpoczęcia nie jest znana. Spotkanie odbędzie się na korcie centralnym jako trzeci w kolejności w planie dnia. Godzina jego startu uzależniona jest więc od długości dwóch poprzedzających go pojedynków. Szacuje się jednak, że obie tenisistki wyjdą na kort po godzinie 15:00.

Świątek – Bucsa: gdzie obejrzeć?

Spotkanie Świątek – Bucsa można obejrzeć na kilka sposób. Z meczu będzie dostępna zupełnie darmowa transmisja – wystarczy skorzystać z usługi STS TV. Uzyskanie do niej dostępu jest banalnie proste. W pierwszej kolejni należy podać kod promocyjny GOAL podczas rejestracji w STS, a następnie zagrać dowolny zakład. Spotkanie będzie transmitowane również w telewizji. Prawami do pokazywania turnieju Rolanda Garrosa w naszym kraju dysponuje stacja Eurosport.

O której godzinie gra dzisiaj Świątek?

Jak już wspomnieliśmy dokładna godzina rozpoczęcia meczu Świątek – Bucsa, który rozegrany zostanie we wtorek (30 maja) nie jest znana. Pojedynek zaplanowany jest jako trzeci w kolejności na korcie Philippe’a Chatriera i rozpocznie się po zakończeniu dwóch wcześniejszych meczów. Należy spodziewać się, że mecz może rozpocząć się po godzinie 15:00.

Jak zakończy się spotkanie?

wygraną Świątek 94%
wygraną Bucsy 6%
165+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • wygraną Świątek
  • wygraną Bucsy

Kurs 200.00 na zwycięstwo Świątek w turnieju

Bukmacher LV BET przygotował ciekawą promocję na występ Igi Świątek w paryskim turnieju. Rejestrując konto z kodem promocyjnym GOAL będziesz mógł postawić na trzeci triumf Świątek we French Open po kursie 200.00. Jak skorzystać z oferty? Wyjaśniamy.

  1. Zarejestruj konto z LV BET z kodem promocyjnym GOAL
  2. Dokonaj depozytu w kwocie co najmniej 20 zł
  3. Postaw dokładnie 1 zł na zwycięstwo Igi Świątek we French Open 2023 (zakład długoterminowy: Iga zwycięży na Turnieju w Paryżu).
  4. Jeżeli kupon okaże się trafiony, otrzymasz 200 zł bonusu.

Przed wypłatą bonus podlega jednokrotnemu obrotowi.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze