Raków Częstochowa – KAA Gent: gdzie oglądać? O której i kiedy gra Raków Częstochowa?

Piłkarze Rakowa Częstochowa
Piłkarze Rakowa Częstochowa fot. PressFocus

Raków – Gent: gdzie oglądać mecz eliminacji Ligi Konferencji Europy? Spotkanie odbędzie się dzisiaj (19 sierpnia) o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. Sprawdź, gdzie będzie prowadzona transmisja w tv i online z meczu Raków – Gent.

Raków – Gent, gdzie oglądać

Raków Częstochowa przystępuje do czwartkowej potyczki z Gent z podniesionym czołem. Wicemistrz Polski pokonał w poprzedniej rundzie rozgrywek Rubin Kazań. Ogólnie w trzech ostatnich spotkaniach ekipa Marka Papszuna zaliczyła dwa zwycięstwa i remis. W lidze ostatnio Niebiesko-czerwoni nie zagra ze względu na przełożenie meczów z Radomiakiem. Starcie z Górnikiem Zabrze też zostało odroczone w czasie.

Tymczasem belgijski rywali Rakowa ma za sobą dwa zwycięstwa z rzędu. Gent w pokonanym polu pozostawiło ostatnio Mechelen (2:0). Ogólnie jednak w siedmiu ostatnich występach Belgowie zaliczyli trzy porażki, ulegając kolejno: St. Truiden, Valarendze i Oostende. Gent w lidze plasuje się aktualnie na 12. miejscu. Po czterech spotkaniach legitymuje się bilansem czterech oczek.

Jak zakończy się czwartkowe spotkanie w Bielsku-Białej? Dowiedź się więcej – sprawdź nasze typy na mecz Raków – Gent.

Raków – Gent, transmisja TV

Dzisiejszy mecz czwartej rundy eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy będzie dostępny w polskiej telewizji. Ze spotkania Raków – Gent transmisja na żywo będzie dostępna na TVP Sport. Mecz skomentują Michał Zawacki i Kazimierz Węgrzyn.

Raków – Gent, transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej, będzie również dostępna w internecie. Mecz Raków – Gent online na żywo dostępna będzie dzięki stronie internetowej TVPSport.pl, a także poprzez aplikacje mobilne dostępne na wszystkie urządzenia z systemami Android lub iOS.

STS
3,75
wygrana Rakowa

O której mecz Raków – Gent?

Mecz Raków – Gent rozegrany zostanie w czwartek (19 sierpnia). Spotkanie o awans do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy, które odbędzie się na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej, rozpocznie się o godzinie 18:00.

Raków – Gent, kursy bukmacherskie

Gent jest faworytem bukmacherów do awansu do kolejnej rundy. Wskazują na to kursy oferowane przez ekspertów na to starcie.

Raków Częstochowa
Gent
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 19. sierpnia 2021 17:59.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze