Mecz Borussii dzisiaj: gdzie oglądać za darmo. Bayer Leverkusen – Dortmund: transmisja w STS TV

Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund
Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund PressFocus

Niemiecka Bundesliga wraca do gry i od razu po przerwie na spotkania reprezentacji czeka nas niezwykle ciekawa kolejka. W jednym ze spotkań 4. serii gier Bayer Leverkusen zmierzy się u siebie z Borussią Dortmund. Prawami do transmisji tego oraz pozostałych spotkań ligi niemieckiej dysponuje nowa platforma streamingowa Viaplay, ale mecz Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund będzie można obejrzeć także za darmo na stronach legalnych polskich bukmacherów.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Bundesliga: Bayer – Borussia, gdzie obejrzeć

Zespoły Bayeru Leverkusen i Borussii Dortmund do nowego sezonu przystąpiły z ogromnymi nadziejami. Po trzech dotychczasowych kolejkach lepsze nastroje panują na BayArena, bowiem Bayer nie doznał jeszcze porażki i ma na swoim koncie siedem punktów. Borussia zdążyła już zanotować wpadkę i aktualnie może się pochwalić sześcioma wywalczonymi oczkami. W sobotę w Leverkusen czeka nas bardzo ciekawe spotkanie, w którym trudno wskazać zdecydowanego faworyta.

W ostatnich sezonach polscy kibice mecze Bundesligi mogli oglądać na kanałach Eleven Sports i Canal+ Sport, ale od sezonu 2021/22 prawami do transmisji ligi niemieckiej dysponuje platforma streamingowa Viaplay. To właśnie za jej pośrednictwem dostępne będą transmisje wszystkich meczów tego sezonu. Aby mieć możliwość oglądania meczów na platformie Viaplay, która prawa nabyła aż do 2029 roku, konieczne jest wykupienie subskrypcji. Jej miesięczny koszt wynosi obecnie 34 złote.

To jednak nie jedyny sposób na oglądanie Bundesligi i meczów Bayer Leverkusen lub Borussii Dortmund. Można to robić również zupełnie za darmo, o czym piszemy nieco niżej.

Mecz Borussii Dortmund dzisiaj, gdzie obejrzeć

Mecze Bundesligi transmitowane będą również na stronach niektórych legalnie działających w Polsce bukmacherów. Transmisje będą dostępne między innymi za pośrednictwem usługi STS TV, uruchomionej przez największego polskiego bukmachera.

Transmisja z sobotniego meczu Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund będzie dostępna za darmo dla wszystkich klientów STS zakłady bukmacherskie. Jedynym warunkiem, który należy spełnić, aby mieć dostęp do transmisji jest zawarcie przynajmniej jednego kuponu ze środków depozytowych. Nie ma tu jednak żadnych ograniczeń dotyczących stawki takiego kuponu lub kursu.

Pakiet Powitalny do 1504zł. Zakład bez ryzyka do 234zł!
Największy polski bukmacher
  • Regulamin
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze