Transmisja meczu Austria – Macedonia Północna. Gdzie oglądać spotkanie?

Julian Baumgartlinger
Julian Baumgartlinger fot. Grzegorz Wajda

Ze spotkania Austria – Macedonia Północna: transmisja dostępna będzie w polskiej telewizji. Mecz rozegrany zostanie w niedzielę (13 czerwca) o godzinie 18:00. Spotkanie w Bukareszcie odbędzie się w ramach Euro 2020. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Mecz Austria – Macedonia Północna: gdzie oglądać

Bardzo ciekawie zapowiada się drugie niedziele starcie na Mistrzostwach Europy. Austria zacznie nim swój trzeci tego typu turniej. Tymczasem absolutnym debiutantem są Czerwone Lwy. W związku z tym to podopieczni Franco Fody podejdą do potyczki w roli faworyta.

W dwóch ostatnich potyczkach między reprezentacją Austrii a Macedonią Północą za każdym razem górą był Das Team. Obie drużyny grały ze sobą w eliminacjach do Euro. W roli gościa Austriacy wygrali 4:1, natomiast na swoim terenie 2:1.

Dowiedz się więcej – sprawdź nasze typy na mecz Austria – Macedonia Północna. Zachęcamy również do sprawdzenia jakie typy bukmacherskie przygotowaliśmy na inne spotkania.

Austria – Macedonia Północna, transmisja na żywo w TV

Niedzielny mecz na obiekcie w Bukareszcie będzie oczywiście dostępny w polskiej telewizji. Z meczu Euro 2020: Austria – Macedonia Północna transmisja na żywo będzie dostępna na antenach TVP 2 i TVP Sport. Starcie rozpocznie się o godzinie 21:00.

Austria – Macedonia Północna: transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na Arena Nationala, będzie również dostępna w internecie. Mecz Austria – Macedonia Północna online na żywo obejrzysz za pośrednictwem strony internetowej Sport.tvp.pl, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej TVP Sport dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

Austria – Macedonia Północna: kursy bukmacherskie

W niedzielnym spotkaniu bukmacherzy zdecydowanie większe szanse na wygraną dają Austriakom.

Austria
Macedonia Północna
Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 13. czerwca 2021 17:58.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze