Manchester United – Southampton: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (12.03.2023)

Manchester United – Southampton: transmisja w TV i online. Czerwone Diabły teoretycznie czeka w niedzielę jedno z łatwiejszych starć w rundzie wiosennej. Southampton zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli i wygrał tylko dwa z ostatnich siedmiu meczów. Czy Święci mają jakiekolwiek argumenty, żeby postawić się Manchesterowi na Old Trafford?

Manchester United
Pressfocus Na zdjęciu: Manchester United

Old Trafford

Premier League

12 marca 2023

16:00

Manchester United
Southampton
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 12 marca 2023 15:01.

Manchester United – Southampton, gdzie oglądać?

Ambicje zawodników Manchesteru United są ogromne, bo wspominają oni o nawiązaniu rywalizacji o mistrzostwo Anglii. Strata do lidera wciąż jest spora, jednak Czerwone Diabły mają narzędzia ku temu, żeby wrócić na szczyt. Podopieczni Erika Ten Haga w zapomnienie puścili już fatalne spotkanie przeciwko Liverpoolowi.

Southampton w ostatniej kolejce wygrał z Leicester, ale to wciąż za mało, żeby myśleć o utrzymaniu. W niedzielę Święci zmierzą się z rywalem, z którym wygrać nie udało im się od 2016 roku. Goście skazywani są na porażkę i niewiele przemawia na ich korzyść. Na pewno nie statystyki ostatnich meczów przeciwko Manchesterowi United.

Sprawdźcie koniecznie nasze typy na mecz Manchester United – Southampton!

Manchester United – Southampton, transmisja TV

Mecz między Manchesterem United i Southamptonem obejrzycie na antenie CANAL+Premium. Początek rywalizacji już w niedzielę 12 marca o godzinie 15:00.

Manchester United – Southampton, transmisja online

Mecz Manchesteru United z Southampton obejrzycie również w Internecie. Transmisja będzie dostępna na platformie streamingowej Viaplay. Pojedynek, który rozpocznie się o godzinie 15:00 skomentują Przemysław Pełnka i Michał Gutka.

Manchester United – Southampton, kursy bukmacherskie

Wyraźnym faworytem bukmacherów w niedzielnym meczu na Old Trafford jest Manchester United. Kurs na zwycięstwo Czerwonych Diabłów wynosi w przybliżeniu 1.36.

Manchester United
Southampton
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 12 marca 2023 15:01.
Gdzie obejrzeć mecz Manchester United – Southampton?

Mecz będzie można obejrzeć na antenie CANAL+ Premium i na platformie Viaplay.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Manchesteru United z Southamptonem?

Spotkanie odbędzie się w niedzielę (12 marca) o godzinie 15:00.

Komentarze