Macedonia Północna – Anglia: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (20.11.2023)

Macedonia Północna - Anglia: transmisja w TV i online. Pewna awansu na Euro 2024 reprezentacja Anglii udział w eliminacjach zakończy wyjazdową potyczką z Macedonią Północną. Sprawdź gdzie oglądać mecz Macedonia - Anglia.

Harry Kane
Obserwuj nas w
IMAGO/Dan Weir/Crystal Paix Na zdjęciu: Harry Kane

Macedonia Północna – Anglia, gdzie oglądać?

Reprezentacja Anglii już wcześniej zapewniła sobie awans na przyszłoroczne Euro 2024. Synowie Albionu nie przegrali w tych eliminacjach żadnego spotkania, sześć z siedmiu rozstrzygając na swoją korzyść. Eliminacyjne zmagania zakończą wyjazdową potyczką z Macedonią Północną, dla której poniedziałkowe spotkanie również nie ma większego znaczenia.

W składzie Anglii można spodziewać się sporych roszad. Gareth Southgate powinien dać szansę gry kilku zawodnikom, którzy w normalnych okolicznościach zasiadają głównie na ławce rezerwowych. Nie oznacza to jednak, że Anglicy nie będą chcieli wygrać. Sprawdź typy na mecz Macedonia Płn. – Anglia.

Macedonia Północna – Anglia, transmisja w TV

Mecz grupy C eliminacji Euro 2024 Macedonia Północna – Anglia będzie można obejrzeć “na żywo” w polskiej telewizji. Mecz będzie transmitowany na kanale Polsat Sport Premium 1. Pojedynek odbędzie się w poniedziałek (20 listopada) o godzinie 20:45.

Macedonia Północna – Anglia, transmisja online

Spotkanie ostatniej kolejki eliminacji Euro 2024 będzie można oglądać także online. Transmisja dostępna będzie w usłudze Polsat Box Go.

Macedonia Północna – Anglia, kursy bukmacherów

Reprezentacja Anglii jest zdaniem bukmacherów murowanym faworytem do zwycięstwa w poniedziałkowym meczu w Skopje. Kursy oferowane prze nich na ten mecz wskazują, że nie dopuszczają innego rozstrzygnięcia.

Macedonia Północna
Anglia
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 listopada 2023 20:43.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Macedonia Północna – Anglia?

Spotkanie dostępne będzie na kanale Polsat Sport Premium 1.

Kiedy odbędzie się spotkanie Macedonia Północna – Anglia?

Mecz rozegrany zostanie w poniedziałek (20 listopada) o godzinie 20:45.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze