Losowanie 1/16 finału Ligi Konferencji: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (07.11.2022)

Kristoffer Velde
PressFocus Na zdjęciu: Kristoffer Velde

Losowanie 1/16 finału Ligi Konferencji: transmisja za darmo oraz stream online. Lech Poznań jest jedną z drużyn, którą będziemy mogli oglądać wiosną na boiskach Ligi Konferencji. W poniedziałek Kolejorz pozna swojego rywala. Sprawdź gdzie obejrzeć losowanie Ligi Konferencji.

Losowanie Ligi Konferencji, gdzie oglądać

Lech Poznań stanął na wysokości zadania i odprawiając z kwitkiem w ostatniej kolejce Ligi Konferencji Villarreal zapewnił sobie awans z drugiego miejsca. Dzięki temu wiosną będziemy mieli okazję emocjonować się występem polskiej drużyny w europejskich pucharach. Z kim zagra Kolejorz? Odpowiedź na to pytanie da poniedziałkowe losowanie.

Lech Poznań w 1/16 finału Ligi Konferencji zagra z jedną z drużyn, które zajęły trzecie miejsce w swojej grupie Ligi Europy.

2. miejsce w grupie Ligi Konferencji: Anderlecht, FC Basel, CFR Cluj, Dnipro-1, AC Fiorentina, KAA Gent, Lech Poiznań, Partizan Belgrad

3. miejsce w grupie Ligi Europy: AEK Larnaka, Bodo/Glimt, Sporting Braga, SS Lazio, Ludogorec Razrad, FK Karabach, Sheriff Tiraspor, Trabzonspor

Losowanie 1/16 finału Ligi Konferencji zaplanowanie jest na poniedziałek (7 listopada) i rozpocznie się o godzinie 14:00.

Losowanie Ligi Konferencji, transmisja na żywo w TV

Transmisja z poniedziałkowego losowanie 1/16 finału Ligi Konferencji, podczas którego swojego rywala pozna Lech Poznań, nie będzie dostępny w tradycyjnej telewizji. Losowanie obejrzymy tylko na platformie Viaplay.

Losowanie Ligi Konferencji, transmisja online

Ciekawie, z punktu widzenia polskiego kibica, zapowiadające się losowanie obejrzymy na platformie Viaplay. Transmisja rozpocznie się o godzinie 14:00.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć losowanie 1/16 finału Ligi Konferencji?

Losowanie będzie transmitowane na platformie Viaplay.

Kiedy odbędzie się losowanie 1/16 finału Ligi Konferencji?

Losowanie odbędzie się w poniedziałek (7 listopada) o godzinie 14:00.

Komentarze