Linette – Teichmann: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (03.07.2023)

Linette - Teichmann: transmisja za darmo. W poniedziałkowe popołudnie Magda Linette rozpocznie rywalizację w Wimbledonie. Sprawdź gdzie oglądać mecz Linette - Teichmann w TV i online.

Magda Linette
Obserwuj nas w
IMAGO/Rob Prange Na zdjęciu: Magda Linette

O której godzinie gra Linette? Transmisja na żywo

Z dużymi nadziejami do Wimbledonu przystąpi w poniedziałek Magda Linette. Do tej pory najlepszym jej osiągnięciem było dotarcie do trzeciej rundy w 2019 i 2021 roku. Nie ma wątpliwości, że reprezentantkę Polski stać na poprawienie tego wyniku. Pierwszy krok w tym kierunku będzie starała się postawić w poniedziałek, kiedy zmierzy się ze Szwajcarką Jil Teichmann, która obecnie plasuje się na 121. miejscu w rankingu WTA.

Obie zawodniczki miały okazję mierzyć się za sobą dwa razy. W 2021 roku w Chicago górą była Szwajcarka, która wygrała 6:2, 6:4. Linette wzięła jednak rewanż w tym roku wygrywając w ramach Dubai Cup 5:7, 6:4, 6:1.

Mecz Linette – Teichmann rozegrany zostanie w poniedziałek (3 lipca) i powinien rozpocząć się po godzinie 13:30. Spotkanie odbędzie się jako drugie w kolejności na korcie nr 17. Zawodniczki wyjdą do rywalizacji po zakończeniu meczu Bogdan – Samsonva.

Linette – Teichmann, transmisja w TV

Mecz Linette – Teichmann będzie można obejrzeć zupełnie za darmo w usłudze STS TV. Podstawowym warunkiem jest podanie podczas rejestracji w STS kodu promocyjnego GOAL. Z meczu czołowej polskiej tenisistki nie zabraknie również transmisji w telewizji. Ta zaplanowana jest na kanale Polsat Sport News.

Linette – Teichmann, transmisja za darmo

Darmowa transmisja z meczu Linette – Teichmann będzie dostępna w usłudze STS TV. Uzyskasz do niej dostęp spełniając dwa proste warunki.

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL
  2. Zagraj w ciągu ostatnich 24h przed transmisją (lub live) dowolny kupon

Wimbledon 2023: O której gra Linette w pierwszej rundzie?

Dokładna godzina rozpoczęcia mecz 1. rundy Wimbledonu 2023 pomiędzy Linette i Teichmann nie jest znana. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek (3 lipca) i jest zaplanowane w planie dnia jako drugie w kolejności na korcie centralnym. Poprzedzi je pojedynek Bogdan – Samsonova. Można szacować, że mecz z udziałem Linette rozpocznie się około godziny 13:30 – 14:00.

Linette – Teichmann: kto wygra?

Kto awansuje do 2. rundy?

Linette 100%
Teichmann 0%
12+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Linette
  • Teichmann

Linette – Teichmann, kursy bukmacherskie

Zdaniem bukmacherów spotkanie to nie ma zdecydowanej faworytki, choć nieco większe szanse na zwycięstwo, patrząc po kursach na ten mecz, ma Magda Linette.

Gdzie oglądać mecz Linette – Teichmann?

Bezpłatna transmisja z meczu Linette – Teichmann będzie dostępna na stronie STS z kodem GOAL.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Linette – Teichmann?

Spotkanie rozegrane zostanie w poniedziałek (3 lipca) po godzinie 13:30.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze