Linette – Pegula: gdzie oglądać? Transmisja w TV i stream online (27.03.2023)

Linette - Pegula: transmisja za darmo. W spotkaniu 1/8 finału Miami Open 2023 Magda Linette zmierzy się z trzecią zawodniczką światowego rankingu. Sprawdź gdzie za darmo oglądać mecz Linette - Pegula.

Magda Linette
IMAGO / ZUMA Wire Na zdjęciu: Magda Linette

O której godzinie gra Linette? Transmisja na żywo

Magda Linette w poniedziałek zagra o awans do ćwierćfinału turnieju Miami Open 2023. W poprzedniej rundzie reprezentantka Polski, po zaciętym spotkaniu, pokonała w trzech setach byłą liderkę światowego rankingu Victorię Azarenkę. Polska dzięki tej wygranej z pewnością nabrała jeszcze większej pewności siebie.

W 1/8 finału Linette czeka wielkie wyzwanie, bowiem jej rywalką będzie zajmująca trzecie miejsce w rankingu WTA Jessica Pegula. Dotychczas obie zawodniczki nie miały jeszcze okazji mierzyć się ze sobą. Na kort w roli faworytki niewątpliwie wyjdzie Amerykanka.

Mecz Linette – Pegula odbędzie się w poniedziałek (27 marca). Spotkanie powinno rozpocząć się po godzinie 19:00 czasu polskiego.

Linette – Pegula, transmisja w TV

Spotkanie, które wyłoni jedną z ćwierćfinalistek Miami Open 2023, będzie oczywiście można obejrzeć w polskiej telewizji. Transmisja z meczu Linette – Pegula będzie dostępna na kanale CANAL+ Sport.

Linette – Pegula, transmisja za darmo

Tradycyjnie już mamy również informacje o zupełnie darmowej transmisji. Ta będzie dostępna w usłudze STS TV. Do uzyskania dostępy wystarczy spełnić dwa proste warunki.

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL
  2. Zagraj w ciągu ostatnich 24h przed transmisją (lub live) dowolny kupon

Miami Open 2023: Kiedy gra Linette?

Spotkanie 1/8 finału Miami Open 2023 Linette – Pegula rozegrane zostanie w poniedziałek (27 marca). Mecz powinien rozpocząć się po godzinie 19:00 czasu polskiego.

Gdzie oglądać mecz Linette – Pegula?

Mecz Linette – Pegula będzie można obejrzeć za darmo za pośrednictwem internetu na stronie bukmachera STS po spełnieniu dwóch warunków.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Linette – Pegula?

Spotkanie rozegrane w poniedziałek (27 marca) o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze