Legia Warszawa – Stal Mielec: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (12.03.2023)

Legia - Stal: transmisja w TV i online. Wicelider z Warszawy przystąpi do niedzielnego meczu 25. kolejki Ekstraklasy w roli zdecydowanego faworyta. Sprawdź gdzie oglądać mecz Korona - Radomiak.

Maik Nawrocki
PressFocus Na zdjęciu: Maik Nawrocki

Legia – Stal, gdzie oglądać?

Legia Warszawa w roli zdecydowanego faworyta przystąpi do niedzielnego spotkania 24. kolejki PKO Ekstraklasy, w którym zmierzy się ze Stalą Mielec. Drużyna Kosty Runjaicia jest niepokonana od 14 października ubiegłego roku, ale w ostatnich tygodniach gra w kratkę, wygrane mecze przeplatając remisami. W niedzielę nie powinna mieć jednak problemów z odniesieniem zwycięstwa, jeżeli zagra na na miarę swojego potencjału.

Stal Mielec jest aktualnie w fatalnej formie, co ma również przełożenie na wyniki zespołu. W tym roku drużyna Adama Majewskiego nie odniosła ani jednego zwycięstwa, zdobywając tylko dwa punkty w sześciu spotkaniach. W trzech ostatnich ligowych pojedynkach Stal schodziła z boiska pokonana. Czy teraz dozna czwartej z rzędu porażki? Sprawdź nasze typy na mecz Legia – Stal.

Legia – Stal, transmisja w TV

Spotkanie Korona – Radomiak odbędzie się w sobotę (11 marca) o godzinie 15:00. Transmisja “na żywo” będzie dostępna na kanałach CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3, a mecz skomentują Piotr Glamowski i Grzegorz Mielcarski.

Legia – Stal, transmisja online

Wszystkie spotkania PKO Ekstraklasy za pośrednictwem internetu można oglądać w usłudze CANAL+ online. Pakiet ze wszystkimi kanałami CANAL+ jest teraz dostępny w promocyjnej cenie – 39 zł przez pierwsze trzy miesiące. Aby skorzystać z oferty należy założyć konto za pośrednictwem naszej strony.

Legia – Stal, kursy bukmacherskie

Legia jest zdecydowanym faworytem niedzielnego spotkania, co również widać w kursach oferowanych na ten mecz przez bukmacherów. Każdy inny wynik niż wygrana gospodarzy będzie dużą niespodzianką.

Legia Warszawa
Stal Mielec
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 12 marca 2023 17:30.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Legia – Stal?

Spotkanie dostępne będzie na kanałach CANAL+ Premium, CANAL+ Sport 3, TVP Sport, a także na platformie CANAL+ online.

Kiedy odbędzie się spotkanie Lech – Stal?

Mecz rozegrany zostanie w niedzielę (12 marca) o godzinie 17:30.

Komentarze