Legia Warszawa – Karabach: gdzie oglądać? Transmisja i stream online (01.07.2023)

Legia - Karabach: transmisja za darmo. Wicemistrzowie Polski rozegrają w sobotę drugie sparingowe spotkanie podczas zgrupowania w Austrii. Sprawdź gdzie oglądać dzisiaj sparing Legii za darmo.

Josue
Obserwuj nas w
IMAGO/Mikołaj Barbanell Na zdjęciu: Josue

Legia – Karabach, gdzie oglądać?

Przebywająca na zgrupowaniu w Austrii Legia Warszawa rozegra w sobotę drugie sparingowe spotkanie. Po efektownej wygranej 5:0 nad FC Botosani, tym razem drużyna Kosty Runjaicia będzie miała znacznie bardziej wymagającego przeciwnika. Będzie nim azerski Karabach Agdam. Dla sztabu szkoleniowego wicemistrzów Polski będzie to kolejna okazja do sprawdzenia nowych zawodników.

Kibice warszawskiego zespołu będą mieli okazję do obejrzenia go w akcji dzięki transmisji prowadzonej za pośrednictwem internetu. Mecz rozegrany zostanie w sobotę (1 lipca) o godzinie 18:00.

Legia – Karabach, transmisja na żywo w TV

Co prawda tradycyjna telewizyjna transmisja z meczu Legia – Karabach nie będzie dostępna, ale mecz obejrzymy online. Szczegóły przedstawiamy poniżej.

Legia – Karabach, transmisja online

Drugi sparingowy mecz Legii podczas zgrupowania w Austrii, w którym jej przeciwnikiem będzie Karabach, odbędzie się w sobotę (1 lipca) o godzinie 18:00. Transmisja z meczu będzie dostępna na internetowej stronie tvpsport.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Gdzie obejrzeć mecz Legia – Karabach?

Transmisja z meczu Legia – Karabach będzie dostępna na internetowej stronie TVP Sport.

Kiedy odbędzie się spotkanie Legia – Karabach?

Mecz rozegrany zostanie w sobotę (1 lipca) o godzinie 18:00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze