Legia – Celtic: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (20.07.2022)

Artur Boruc
PressFocus Na zdjęciu: Artur Boruc

Gdzie obejrzeć mecz Legia – Celtic? W środę na stadionie Wojska Polskiego w Warszawie odbędzie się pożegnalny mecz Artura Boruca. Naprzeciwko siebie staną dwie drużyny, z którymi odnosił największe sukcesy. Sprawdź gdzie obejrzeć to spotkanie.

Legia – Celtic, gdzie obejrzeć

Artur Boruc jest przede wszystkim kojarzony z występami w barwach Legii Warszawa i Celtiku. W pierwszym z nich wystąpił w trakcie swojej kariery 129 razy, natomiast bluzę bramkarską szkockiego giganta przywdziewał 194 razy. Teraz obie drużyny zmierzą się ze sobą w pożegnalnym meczu 42-letniego bramkarza.

Środowe spotkanie rozegrane zostanie na stadionie Wojska Polskiego w Warszawie. Trybuny obiekty Legii nie zostaną jednak wypełnione. Na dzień przed meczem uprawnionych do pojawienia się na trybunach było tylko nieco ponad 10 tysięcy kibiców. Pozostali zapewne zasiądą przed telewizorami.

Legia – Celtic, transmisja na żywo w TV

Pożegnalny mecz Artura Boruca, który odbędzie się 20 lipca (środa) o godzinie 18:00, będzie transmitowany “na żywo” w polskiej telewizji. Transmisja meczu będzie prowadzona na kanałach CANAL+ Sport i CANAL+ 4K Ultra HD. Pojedynek poprzedzi przedmeczowe studio, które rozpocznie się o godzinie 18:00.

Legia – Celtic, transmisja online

Transmisję ze środowego spotkania będzie można obejrzeć również za pośrednictwem internetu. Transmisja dostępna będzie za pośrednictwem usługi CANAL+ online. Teraz dostęp do tej usługi można uzyskać znacznie taniej. Rejestrując konto za pośrednictwem naszej strony można zaoszczędzić 72 zł!

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Legia – Celtic?

Środowe spotkanie będzie można obejrzeć na kanałach CANAL+ Sport i CANAL+ 4K Ultra HD, a także za pośrednictwem usługi CANAL+ online.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Legia – Celtic?

Spotkanie odbędzie się w środę (20 lipca) o godzinie 18:00.

Komentarze