Lechia Gdańsk – Wisła Płock: gdzie oglądać? Transmisja w TV oraz stream (29.01.2023)

Rafał Wolski
PressFocus Na zdjęciu: Rafał Wolski

Lechia Gdańsk – Wisła Płock: transmisja na żywo w TV oraz stream online. Lechia chce jak najszybciej oddalić się od strefy spadkowej, a Wisła marzy o miejscu na podium. Kto lepiej wejdzie w rundę wiosenną? Transmisja z meczu dostępna będzie w polskiej telewizji i internecie.

Lechia – Wisła Płock, gdzie oglądać

Lechia Gdańsk to, obok Piasta Gliwice, jedno z największych rozczarowań rundy jesiennej PKO BP Ekstraklasy. Lechiści balansują na granicy strefy spadkowej, a ich sytuację poprawia fakt, iż wygrali trzy z pięciu ostatnich kolejek.

Wisła Płock, z kolei, tuż przed przerwą spuściła nogę z gazu. Nafciarze byli w ścisłym czubie tabeli, ale zdobycie zaledwie czterech punktów w czterech meczach osłabiło ich pozycję. Teraz płocczanie zechcą zrobić wszystko, by wywieźć z Gdańska komplet oczek – w końcu do trzeciego Widzewa tracą zaledwie punkt.

Sprawdź nasze typy na mecz Lechia – Wisła Płock.

Lechia – Wisła Płock, transmisja na żywo w TV

Nadchodzący mecz na stadionie w Gdańsku obejrzysz na aż trzech kanałach: CANAL+ Premium, CANAL+ Sport 3 oraz CANAL+ 4K Ultra.

Lechia – Wisła Płock, transmisja online

Niedzielny pojedynek możesz też obejrzeć za pośrednictwem internetu. Wejdź na stronę CANAL+ Online i zaoszczędź nawet 60 zł. Skorzystaj z naszej oferty, wykupując abonament, a za miesiąc usługi zapłacisz jedynie 39 złotych!

  • 6-miesięczny dostęp – 234 zł (przy wykupieniu półrocznego abonamentu), w regularnej ofercie 294 zł

Pakiet można poszerzyć o kanały Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Wówczas półroczna subskrypcja kosztować będzie 354 zł (59 zł miesięcznie).

Lechia – Wisła Płock, kursy bukmacherskie

Pomimo różnic w tabeli, bukmacherzy spodziewają się wyrównanego meczu. Ba, dają nawet Lechii pewną przewagę.

Gdzie obejrzeć mecz Lechia – Wisła Płock?

Spotkanie dostępne będzie na CANAL+ 4K, CANAL+ Premium i CANAL+ Sport 3.

Kiedy odbędzie się spotkanie Lechia – Wisła Płock?

Mecz rozpocznie się w niedzielę (29 stycznia) o godzinie 17:30.

Komentarze