Lechia – Wisła: transmisja, gdzie oglądać online?

Yaw Yeboah
Yaw Yeboah PressFocus

Z meczu Lechia – Wisła: transmisja dostępna będzie w polskiej telewizji. Mecz rozegrany zostanie dzisiaj (13 marca) o godzinie 17:30. Spotkanie na Stadionie Miejskim w Gdańsku odbędzie się w ramach 21. kolejki PKO Ekstraklasy. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Lechia – Wisła: pojedynek niepokonanych

Dzisiejsze spotkanie w Gdańsku zapowiada się niezwykle ciekawie, bowiem obie drużyny są niepokonane od pięciu kolejek. W tym roku doznały tylko po jednej porażce, w pierwszej kolejce po wznowieniu rozgrywek. W kolejnych pięciu kolejkach odniosły po trzy zwycięstwa i zanotowały dwa remisy. Teraz będą chciały potwierdzić dobrą dyspozycję.

Za zespołem Lechii Gdańsk na pewno przemawia atut własnego boiska oraz historia bezpośrednich pojedynków z Wisłą Kraków u siebie w ostatnich latach. Drużyna z Gdańska nie przegrała żadnego z 10 ostatnich pojedynków z Białą Gwiazdą na swoim stadionie, a sześć z nich rozstrzygnęła na swoją korzyść.

W meczu tym trudno wskazać zdecydowanego faworyta, bowiem obie drużyny niewątpliwie stać na zwycięstwo. O końcowym rezultacie może zadecydować dyspozycja dnia. Dowiedz się więcej – sprawdź nasze typy na mecz Lechia – Wisła, Zachęcamy również do sprawdzenia jakie typy bukmacherskie przygotowaliśmy na inne spotkania.

Lechia – Wisła: transmisja na żywo w TV

Dzisiejszy pojedynek w Gdańsku będzie oczywiście dostępny w polskiej telewizji. Z meczu 21. kolejki PKO Ekstraklasy: Lechia – Wisła transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 17:30, a skomentują go Rafał Skrzyński i Wojciech Jagoda.

Lechia – Wisła: transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie w Gdańsku, będzie również dostępna w internecie. Mecz Lechia – Wisła online na żywo obejrzysz za pośrednictwem usługi “Telewizja przez internet” uruchomionej przez Canal+, dostępnej także na urządzenia mobilnych z systemem Android lub iOS.

To jednak nie wszystko. Możliwość oglądania spotkania możesz również uzyskać poprzez wykupienie dostępu do sportowych kanałów Canal+ na platformie Player.pl.

Lechia – Wisła: kursy bukmacherskie

Bukmacherzy nie mają w tym meczu zdecydowanego faworyta. Patrząc na oferowane przez nich kursy minimalnie większe szanse na wygraną dają gospodarzom.

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 13. marca 2021 17:26.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze