Lech Poznań – Hapoel Beer Sheva: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (06.10.2022)

Joel Pereira
PressFocus Na zdjęciu: Joel Pereira

Lech – Hapoel: transmisja w TV i online. Kolejorz w czwartkowy wieczór będzie starał się zrobić kolejny krok w kierunku awansu do fazy pucharowej Ligi Konferencji Europy. Sprawdź gdzie obejrzeć mecz Lech – Hapoel.

Lech – Hapoel, gdzie obejrzeć

Po niepowodzeniach na początku sezonu wydaje się, że Lech Poznań wkroczył na w miarę właściwy tor. Dobre występuje notuje także w Lidze Konferencji Europy. W pierwszym meczu postawił bardzo trudne warunki hiszpańskiemu Villarreal, ale ostatecznie uległ 3:4. W drugim spotkaniu nie dał już żadnych szans Austrii Wiedeń pewnie wygrywając u siebie 4:1.

Do czwartkowego spotkania z Hapoelem Kolejorz przystąpi w roli faworyta. W Poznaniu zdają sobie sprawę, że mecz ten ma dla nich kluczowe znaczenie w walce o wyjście z grupy. Wygrana postawi ich w bardzo dobrej sytuacji i pozwoli w spokoju przygotowywać się do kolejnych spotkań. Sprawdź typy na mecz Lech – Hapoel.

Lech – Hapoel, transmisja na żywo w TV

Czwartkowe spotkanie Lecha z Hapoelem rozpocznie się o godzinie 18:45. Transmisja z meczu będzie dostępna na kanałach TVP Sport oraz za pośrednictwem platformy streamingowej Viaplay.

Lech – Hapoel, transmisja online

Bardzo ciekawie zapowiadający się mecz będzie można obejrzeć także online. Taką możliwość będziemy mieli korzystając z platformy streamingowej Viaplay lub odwiedzając stronę tvpsport.pl.

Lech – Hapoel, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy większe szanse na wygraną w czwartkowym meczu dają Lechowi. Kursy na jego zwycięstwo sięgają 2.00, podczas gdy na wygraną Hapoelu są dwa razy wyższe.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Lech – Hapoel?

Mecz będzie transmitowany na kanale TVP Sport i za pośrednictwem platformy Viaplay.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Lech – Hapoel?

Spotkanie odbędzie się w czwartek (6 października) o godzinie 18:45.

Komentarze