KSW 78: gdzie oglądać? Cena PPV, transmisja online (21.01.2023)

Michał Materla
PressFocus Na zdjęciu: Michał Materla

KSW 78: gdzie oglądać i ile kosztuje PPV? W sobotę gala KSW zawita do Szczecina, a walce wieczoru Michał Materla zmierzy się z Kendallem Grove’m. Sprawdź kiedy i o której rozpocznie się gala oraz gdzie będzie dostępna transmisja.

Gdzie oglądać KSW 78?

W sprawie transmisji KSW nic nie zmieniło się w ostatnim czasie. Jest tylko jedna opcja na legalne obejrzenie całego wydarzenia, którego głównym punktem będzie walka Michał Materla – Kendall Grove. Wyłączne prawa do transmisji gali KSW 78 ma platforma streamingowa Viaplay. Aby uzyskać dostęp do transmisji wystarczy dokonać rejestracji konta w Viaplay oraz wykupić subskrypcję, której miesięczny koszt wynosi 34 zł.

KSW 78 PPV cena

Obejrzenie transmisji “na żywo” z sobotniej gali KSW 78 wiążę się z poniesieniem kosztu miesięcznej subskrypcji platformy streamingowej Viaplay. Ten aktualnie wynosi jeszcze 34 zł. Oczywiście poza dostępem do transmisji sobotniej gali, będziemy mogli skorzystać z całej oferty tej usługi. Oferta skierowana jest dla osób mieszkających w Polsce. Fani KSW zza granicy również mogą obejrzeć galę wykupując dostęp w systemie PPV, który kosztuje 40 zł.

KSW 78: kiedy i o której godzinie gala?

Najważniejszym wydarzeniem gali KSW 78 będzie walka Michał Materla – Kendall Grove, którą poprzedzi jednak kilka innych ciekawych pojedynków. Gala KSW 78 odbędzie się w sobotę (21 stycznia) w Szczecinie, a jej początek zaplanowany jest na godzinę 19:00.

KSW 78: gdzie typować?

Bukmacher Fortuna to od dawna jeden z oficjalnych partnerów federacji KSW. Naturalnie w jego ofercie znajdziecie szeroką ofertę zakładów na KSW 78, ale nie jest to także jedyny bukmacher, który ma ofercie zakłady na sobotnią galę.

W Fortunie możesz teraz odebrać atrakcyjny bonus powitalny, w którego skład wchodzą zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 600 zł, a także freebety 30 zł. Otrzymasz je rejestrując konto z kodem promocyjnym GOAL.

Sprawdź również: KSW 78: gdzie obstawiać? Typy, kursy i karta walk

Zakłady bez ryzyka do 600zł + freebety 30zł z kodem GOAL
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg
Kiedy odbędzie się walka Materla – Grove?

Do walki dojdzie ramach gali KSW 78, która odbędzie się w sobotę (21 stycznia) o godzinie 19:00.

Gdzie oglądać galę KSW 78?

Transmisja gali KSW 78 będzie dostępna na platformie streamingowej Viaplay.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze