KSW 78: gdzie obstawiać? Typy, kursy i karta walk

Michał Materla
Pressfocus Na zdjęciu: Michał Materla

Już w sobotę będziemy świadkami gali KSW 78, na której nie zabraknie prawdziwych fighterów. Czeka nas niewątpliwie atrakcyjne wydarzenie pełne świetnie zapowiadających się pojedynków. W walce wieczoru Michał Materla zmierzy się z Kendalem Grove. Gdzie oglądać galę KSW 78, kto zawalczy i jakie typy na nią proponujemy? Odpowiedzi na wszystkie te informacje znajdziecie poniżej.

 • Gala KSW 78 odbędzie się w sobotę 21 stycznia w Szczecinie
 • W walce wieczoru czeka nas rewanżowe starcie Michała Materli z Kendallem Groverem
 • Walki z gali najlepiej obstawiać u bukmachera Fortuna, który posiada szeroką i atrakcyjną ofertę na wydarzenia KSW 78
Zakłady bez ryzyka do 600zł + freebety 30zł z kodem GOAL
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Obstawianie walk KSW 78

Wszystkie walki gali KSW można obstawiać u każdego legalnego polskiego bukmachera, co w dobie praw do obstawiania na wyłączność jest na pewno pozytywną dla postronnych graczy informacją. Różni bukmacherzy oferują nam szeroki pakiet możliwości, jeśli chodzi o obstawianie gali KSW 78. Zanim zdecydujemy się, co wrzucić na kupon, warto zapoznać się z propozycjami bukmacherów i porównać ich kursy. Pod względem oferty, a także wysokości kursów niezwykle atrakcyjnie przedstawia się propozycja bukmachera Fortuna. Na sobotniej gali swoje walki stoczy wielu utytułowanych i doświadczonych zawodników. Skłania nas to ku rozważeniu także innych opcji, aniżeli stawianie jedynie typów na zwycięzców. Wielu uczestników gali KSW 78 ma spore doświadczenie, dlatego nie będzie łatwo wskazać konkretnych faworytów. 

Gala KSW 78 odbędzie się w sobotę 21 stycznia w Szczecinie. Początek wydarzenia zaplanowany został na godzinę 19:00.

KSW 78 Kto będzie walczył? Karta walk

KSW 78 to przede wszystkim wyczekiwany rewanż między Michałem Materlą i Kendalem Grove. Obaj panowie mierzyli się w 2013 roku. Wówczas po ciężkim i wyrównanym boju trwającym trzy rundy i dogrywkę zwyciężył Polak. Wiele emocji z pewnością przyniesie też starcie Romana Szymańskiego z Raulem Tutaraulim. Szymański to jeden z efektowniej walczących zawodników w KSW, który w sobotę zmierzy się z godnym siebie rywalem. Gruzin łącznie ma na koncie 9 wygranych w 10 ostatnich występach.

Walk czeka nas wiele, dlatego też organizatorzy zaplanowali początek sobotniej gali KSW 78 na godzinę 19:00. Poniżej prezentujemy wam pełne zestawienie zawodników, którzy wezmą w niej udział:

Walka wieczoru 

 • 88,5 kg: Michał Materla vs Kendall Grove

Karta główna 

 • 83,9 kg: Tomasz Romanowski vs Radosław Paczuski
 • 70,3 kg: Borys Mańkowski vs Valeriu Mircea
 • 93 kg: Łukasz Sudolski vs Kleber Raimundo Silva
 • 93 kg: Rafał Kijańczuk vs Marc Doussis 
 • 70,3 kg: Roman Szymański vs Raul Tutarauli
 • 70,3 kg: Łukasz Rajewski vs Sahil Siraj
 • 70,3 kg: Oskar Szczepaniak vs Raimondas Krilavičius
 • 83,9 kg: Borys Dzikowski vs Andre Langen

KSW 78 zakłady bukmacherskie

Federację KSW od popularnych w ostatnim czasie gal freakfightowych odróżnia przede wszystkim to, że żaden bukmacher nie posiada na wyłączność praw do obstawiania KSW. Oznacza to, że walki z tej federacji możecie grać u każdego legalnego bukmachera w Polsce. Pod tym kątem mamy zatem komfort obstawiania KSW 78. 

Oferty są różne, ale najatrakcyjniej prezentuje się ta od bukmachera Fortuna. Obstawianie jedynie zwycięzców i przegranych to często spora loteria i ryzyko. Warto rozważyć grę innych wydarzeń, aniżeli jedynie zwycięzcy. U bukmachera Fortuna walki z gali KSW 78 możecie obstawiać zarówno na stronie internetowej bukmachera, jak i w aplikacji mobilnej. Transmisja wydarzenia będzie natomiast dostępna na antenie platformy streamingowej Viaplay. O której KSW 78? Początek wydarzenia zaplanowany został na godzinę 19:00. 

Specjalnie dla nowych użytkowników bukmacher ma w ofercie ciekawą promocję. Rejestrując konto na Fortunie z naszym kodem promocyjnym GOAL możecie otrzymać bonusy o łącznej wartości 630 zł. Można naturalnie wykorzystać je na obstawianie walk z KSW 78. Składają się na nie bezpieczny zakład do 600 zł, darmowy zakład za rejestrację 20 zł i 10 zł za pierwszą wpłatę.

Promocja na KSW 78Bezpieczny zakład do 600 zł
Polecany bukmacher na KSW 78Fortuna
Kod promocyjny na KSW 78GOAL

Bukmacher oferuje także freebet w postaci 20 zł za rejestrację i dodatkowe 10 zł bonusu za pierwszy depozyt. Zdecydowanie warto skorzystać z tak atrakcyjnej promocji.

KSW 78 kursy bukmacherskie

Fortuna przygotowała dla nas naprawdę atrakcyjne kursy bukmacherskie, którym przed galą KSW 78 należy się przyjrzeć w pierwszej kolejności. Dość wyraźnie dostrzegamy faworyta walki wieczoru, którym jest Michał Materla. Kurs na zwycięstwo Polaka wynosi zaledwie 1.20, podczas gdy na jego rywala jest to już 4.56. Równie duża dysproporcja widoczna jest w kursach na starcie Borysa Mańkowskiego z Valeriu Mirceą – odpowiednio 1.37 do 3.10.

Atrakcyjnie prezentują się kursy bukmacherskie na walkę między Romanem Szymańskim i Raulem Tutaraulim. W tym wypadku to nie Polak, a jego rywal jest faworytem tego starcia. Kurs na zwycięstwo Szymańskiego wynosi 2.00, a na Gruzina jest to 1.80.

Sprawdźcie też typy na galę KSW 78 przygotowane przez redakcję zagranie.com.

Typy na KSW 78

Zanim przejdziemy do walki wieczoru, zdecydowanie powinniśmy skupić naszą uwagę na starciu Romana Szymańskiego z Raulem Tutaraulim. To głośna medialnie walka, w której zmierzy dwóch piekielnie silnych i utalentowanych zawodników. Bukmacherzy większe szanse dają Gruzinowi, ale to Polak będzie mógł liczyć na wsparcie ze strony kibiców. Tutarauli to nowy nabytek KSW, ale trzeba zaznaczyć, że jest to zawodnik, który niewątpliwie może namieszać w dywizji lekkiej. Zapowiada nam się dość wyrównane starcie, a my stawiamy, że walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję z kursem 1.82.

Sobotni wieczór w Szczecinie należeć prawdopodobnie będzie do Michała Materli i Kendala Grovera. Polak już raz, w 2013 roku pokonał rywala, choć łatwo mu wcale wtedy nie było. Od tamtej pory minęło jednak już 10 lat, a obaj zawodnicy przeszli długą drogę do tego, by w Szczecinie znów stanąć oko w oko. Kendall Grove do klatki powróci po ponad trzech latach. Po raz ostatni w MMA walczył w sierpniu 2019 roku na gali WFC 110. Spodziewamy się, że tak długa przerwa negatywnie może wpłynąć na formę Amerykanina. Nasz typ: Wygrana Materli przed czasem z kursem 1.30.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Gdzie i kiedy odbędzie się gala KSW 78?

Gala KSW 78 odbędzie się 21 stycznia w sobotę w Szczecinie. Początek już o godzinie 19:00.

Gdzie oglądać galę KSW 78?

Galę KSW 78 obejrzycie na platformie Viaplay.

Komentarze