Korona Kielce – Radomiak Radom: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (11.03.2023)

Korona - Radomiak: transmisja w TV i online. Sobotnia rywalizacja w 25. kolejce PKO Ekstraklasy rozpocznie się w Kielcach, gdzie gospodarze postarają się o punkty, których potrzebują walce o pozostanie w lidze. Sprawdź gdzie oglądać mecz Korona - Radomiak.

David Gonzalez Plata
PressFocus Na zdjęciu: David Gonzalez Plata

Korona – Radomiak, gdzie oglądać

Grająca w kratkę Korona Kielce znajduje się w trudnej sytuacji. Obecnie drużyna prowadzona przez Kamila Kuzerę zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, ale ewentualna wygrana z Radomiakiem pozwoli jej wydostać się ze strefy spadkowej. Kielczanie przystąpią do tego spotkania podbudowani zwycięstwem z Wisłą Płock w zaległym spotkaniu, czym zmazali plamę po klęsce 1:5 z Wartą Poznań.

W sobotę do Kielc przyjedzie zespół Radomiaka, który nie musi obawiać się o ligowy byt. Drużyna z Radomia do niedawna była niepokonana w tym roku, ale przed tygodniem musiała u siebie uznać wyższość Zagłębia Lubin. Teraz czeka ją niełatwy pojedynek w Kielcach. Sprawdź nasze typy na mecz Korona – Radomiak.

Korona – Radomiak, transmisja w TV

Spotkanie Korona – Radomiak odbędzie się w sobotę (11 marca) o godzinie 15:00. Transmisja “na żywo” będzie dostępna na kanałach CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3, a mecz skomentują Piotr Glamowski i Grzegorz Mielcarski.

Korona – Radomiak, transmisja online

Za pośrednictwem internetu rywalizację Korona – Radomiak możne obejrzeć korzystając z usługi CANAL+ online. Teraz czeka na Ciebie oferta, dzięki której możesz zaoszczędzić 30 zł, bowiem przez pierwsze trzy miesiące koszt dostępu do pakietu ze wszystkimi kanałami CANAL+ to tylko 39 zł. W standardowej ofercie cena wynosi 49 zł. Aby skorzystać z promocji należy założyć konto za pośrednictwem naszej strony.

Korona – Radomiak, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy dają obu drużynom wyrównane szanse na zdobycie pełnej puli. Naszym zdaniem również trudno wskazać w tym pojedynku zespół, który jest faworytem.

Korona Kielce
Radomiak
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 11 marca 2023 14:56.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Korona – Radomiak?

Spotkanie dostępne będzie na kanałach CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3, a także na platformie CANAL+ online.

Kiedy odbędzie się spotkanie Korona – Radomiak?

Mecz rozegrany zostanie w sobotę (11 marca) o godzinie 15:00.

Komentarze