Konferencja Fernando Santosa: gdzie oglądać? Transmisja i stream online (17.03.2023)

Fernando Santos w piątkowe południe ogłosi swoje pierwsze powołania do reprezentacji Polski. Nowy szkoleniowiec Biało-czerwonych poda nazwiska zawodników powołanych na zbliżające się spotkania eliminacji Euro 2024 z Czechami i Albanią. Sprawdź gdzie obejrzeć konferencję Fernando Santosa.

Fernando Santos
PressFocus Na zdjęciu: Fernando Santos

Santos ogłosi kadrę na mecze z Czechami i Albanią. Kiedy konferencja PZPN?

Pierwsze mecze reprezentacji Polski w ramach eliminacji Euro 2024 zbliżają się wielkimi krokami. 24 marca Biało-czerwoni zmierzą się na wyjeździe z Czechami, natomiast trzy dni później na Stadionie Narodowym w Warszawie z Albanią. Wcześniej poznamy pierwsze powołania nowego selekcjonera reprezentacji Polski Fernando Santosa. Portugalski szkoleniowiec ogłosi je podczas specjalnie zwołanej konferencji prasowej.

Kadrę reprezentacji Polski na mecze z Czechami i Albanią poznamy w piątek (17 marca). Oficjalna konferencja prasowa z udziałem Fernando Santosa rozpocznie się o godzinie 12:00.

Konferencja Fernando Santosa: transmisja

Konferencja prasowa Fernando Santosa podczas której poznamy zawodników powołanych na dwa pierwsze mecze eliminacji Euro 2024 będzie transmitowana w internecie. Transmisja “na żywo” będzie bowiem dostępna na oficjalnym youtubowym kanale Łączy Nas Piłka.

Czechy
Polska
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 24 marca 2023 20:56.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze