Kiel – Bayern: transmisja, gdzie oglądać online?

Piłkarze Bayernu Monachium
Piłkarze Bayernu Monachium PressFocus

Mecz Holstein Kiel – Bayern Monachium odbędzie się w środę (13 stycznia). Początek meczu o godzinie 20:45. Jest to spotkanie 1/16 finału Pucharu Niemiec. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Kiel – Bayern: formalność dla Bawarczyków

Bayern Monachium do środowego spotkania 1/16 finału Pucharu Niemiec przystąpi w roli murowanego faworyta do awansu. Szkoleniowiec bawarskiego zespołu Hansi Flick zapewne da odpocząć w tym meczu kilku podstawowym zawodnikom, w tym Robertowi Lewandowskiemu, ale jego zwycięstwo i promocja do następnej rundy jest wręcz obowiązkiem.

Dla występującego na zapleczu Bundesligi zespołu Holstein Kiel pojedynek z mistrzami Niemiec jest niewątpliwie wielkim świętem. Gospodarze z pewnością po cichu marzą o sprawieniu w tej konfrontacji sensacji. Zdają sobie jednak sprawę, że nawet wspięcie się na wyżyny swoich umiejętności może nie być wystarczające. Bayern każde rozgrywki traktuje bardzo poważnie i ma nadzieję, że na dołożenie tego trofeum ponownie do swojej kolejki. Na mecz Kiel – Bayern typy, a także inne ciekawe informacje znajdziesz w naszej zapowiedzi.

Kiel – Bayern: transmisja na żywo w TV

Środowe spotkanie w Kilonii będzie dostępne w polskiej telewizji. Mecz Kiel – Bayern będzie można oglądać na żywo. Transmisję ze spotkania 1/16 finału Pucharu Niemiec przeprowadzi Eurosport 1. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 20:45. Spotkanie skomentują Edward Durda i Sławomir Chałaśkiewicz.

Transmisja meczu online

Mecz Kiel – Bayern będzie można również oglądać w internecie. Transmisja online z tego spotkania będzie możliwa za pośrednictwem platformy Eurosport Player, dostępnej także na urządzenia mobilnych z systemem Android lub iOS. Transmisja środowego meczu Pucharu Niemiec będzie także możliwa do obejrzenia za pośrednictwem internetu.

Komentarze