Karabach – Lech: gdzie oglądać? Transmisja w TV i stream (12.07.2022)

Lech Poznań - Karabach Agdam
PressFocus Na zdjęciu: Lech Poznań - Karabach Agdam

Karabach – Lech: transmisja w TV i online. Kolejorz we wtorkowy wieczór będzie bronił zaliczki z pierwszego spotkania przed własną publicznością w walce o awans do drugiej rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Sprawdź gdzie obejrzeć mecz Karabach – Lech w telewizji i online.

Tofiq Bakhramov Stadium

Eliminacje Ligi Mistrzów

12 lipca 2022

18:00

FK Karabach
Lech Poznań
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 12 lipca 2022 17:55.

Karabach – Lech, gdzie obejrzeć

Do dwumeczu w roli faworyta przystępowali piłkarze Karabachu Agdam, którzy dysponowali większym doświadczenie z gry w europejskich pucharach w poprzednich sezonach. Kolejorz postawił jednak rywalom trudne warunki i zrealizował swój cel jakim było wywalczenie zaliczki przed rewanżem w Azerbejdżanie. Lech Poznań wygrał u siebie skromnie 1:0 i z większym spokojem może przygotowywać się do meczu na terenie rywala.

Podopieczni Johna van den Broma mogą spodziewać się bardzo trudnej przeprawy, na bardzo gorącym terenie. Bukmacherzy zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo we wtorkowym meczu dają gospodarzom, którzy grając u siebie dysponują ogromnym atutem.

Wtorkowy mecz zapowiada się niezwykle ciekawie i nie mamy wątpliwości, że nie zabraknie w nim emocji. Sprawdź typy na mecz Karabach – Lech.

Karabach – Lech, transmisja na żywo w TV

Rewanżowego meczu pierwszej rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów nie zabraknie w telewizji. Podobnie jak w przypadku pierwszego pojedynku, transmisja ze spotkania będzie dostępna na kanale TVP Sport. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 czasu polskiego, a skomentują go Jacek Laskowski i Robert Podoliński.

Karabach – Lech, transmisja online

Mecz Karabach – Lech będzie także dostępny do obejrzenia za pośrednictwem internetu. Spotkanie będzie transmitowane na internetowej stronie tvpsport.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Karabach – Lech, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy nie mają żadnych wątpliwości – ich zdaniem faworytem wtorkowego rewanżu jest Karabach Agdam. Kursy na wygraną Lecha przekraczają nawet 4.50.

FK Karabach
Lech Poznań
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 12 lipca 2022 17:55.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Karabach – Lech?

Mecz el. Ligi Mistrzów Karabach – Lech będzie transmitowany na kanale TVP Sport.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Karabach – Lech?

Spotkanie odbędzie się 12 lipca (wtorek) o godzinie 18:00.

Komentarze