Kamerun – Serbia: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (28.11.2022)

Eric Maxim Choupo-Moting
PressFocus Na zdjęciu: Eric Maxim Choupo-Moting

Gdzie oglądać mecz Kamerun – Serbia? W poniedziałkowe przedpołudnie rozpocznie się spotkanie o pozostanie w grze o awans do fazy pucharowej. Pokonany w parze Kamerun – Serbia pożegna się z marzeniami o wyjściu z grupy. Sprawdź gdzie obejrzeć mecz Kamerun – Serbia.

Kamerun – Serbia, gdzie oglądać

W pierwszej kolejce obie reprezentacje musiały uznać wyższość swoich przeciwników. Kamerun przegrał 0:1 ze Szwajcarią, choć nie ma wątpliwości, że mógł się pokusić w tym meczu o zdobycz punktów. Z kolei Serbom nie udało się zatrzymać faworyzowanej Brazylii, która wygrała 2:0 po dwóch trafieniach Richarlisona.

W poniedziałek reprezentacje Kamerunu i Serbii zagrają o pozostanie w grze o awans do fazy pucharowej. Porażka praktycznie odbierze im szanse na wyjście z grupy, dlatego też spodziewamy się bardzo zaciętej rywalizacji. Na papierze faworytem jest Serbia, ale w pierwszym swoim spotkaniu Kamerun pokazał, że nie należy go lekceważyć. Sprawdź typy na mecz Kamerun – Serbia.

Kamerun – Serbia, transmisja TV

Poniedziałkowe spotkanie Kamerun – Serbia rozpocznie się o godzinie 11:00 i będzie transmitowane na kanałach TVP2, TVP Sport i TVP 4K. Mecz skomentują Maciej Iwański i Kazimierz Węgrzyn.

Kamerun – Serbia, transmisja online

Mecz Kamerun – Serbia obejrzymy także za pośrednictwem internetu. Transmisja będzie dostępna na internetowej stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Kamerun – Serbia, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w roli faworyta poniedziałkowego meczu stawiają Serbów. Kursy na ich wygraną oscylują w okolicy 1.70-1.80.

Gdzie obejrzeć mecz Kamerun – Serbia?

Mecz Kamerun – Serbia będzie transmitowany na kanałach TVP2, TVP Sport i TVP 4K

Kiedy rozegrany zostanie mecz Kamerun – Serbia?

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek (28 listopada) o godzinie 11:00.

Komentarze