Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław: gdzie oglądać? Transmisja w TV oraz stream (05.05.2023)

Jagiellonia - Śląsk: transmisja na żywo w TV oraz stream online. Dla gości batalia przy Słonecznej będzie kolejną o przetrwanie. Transmisja z meczu dostępna będzie w polskiej telewizji i internecie.

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
fot. PressFocus Na zdjęciu: Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław

Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław, gdzie oglądać

Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław w trzech ostatnich bezpośrednich meczach musiały zadowolić się podziałem punktów. Po raz ostatni oba zespoły grały ze sobą w październiku minionego roku. Wówczas miał miejsce rezultat 2:2.

Podopieczni Adriana Siemieńca podejdą do potyczki przy Słonecznej po dwóch z rzędu zwycięstwach. Jagiellonia w pokonanym polu pozostawiła Wisłę Płock (4:2) i Wartę Poznań (3:1). Z kolei Wojskowi przegrali cztery mecze z rzędu.

Zobacz pozostałe typy na dziś, by wiedzieć, jak stworzyć jak najlepszy kupon u bukmachera!

Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław, transmisja na żywo w TV

Piątkowa potyczka będzie oczywiście transmitowana w tradycyjnej telewizji. Spotkanie będzie emitowane na antenach CANAL+ Family, CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3.

Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław, transmisja online

Pierwsza potyczka 31. kolejki PKO Ekstraklasy będzie do obejrzenia również w internecie dzięki usłudze CANAL+ online. Dostępna jest atrakcyjna promocja pozwalająca na uzyskanie dostępu do pakietu z kanałami CANAL+. Wymaga ona rejestracji konta za pośrednictwem naszej strony. Promocja pozwoli na wykupienie dostępu do pakietu już w cenie 39 złotych miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Przypominamy, że w standardowej ofercie miesięczny koszt pakietu CANAL+ to 49 zł. W ciągu trzech miesięcy można zatem zaoszczędzić aż 30 złotych!

  • 3×39 zł miesięcznie za pakiet CANAL+ (bez zobowiązań)

Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław, kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie nie pozostawiają wątpliwości, kto jest faworytem do zwycięstwa w spotkaniu. Kurs na wiktorię Jagiellonii został oszacowany na 2,00.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław?

Spotkanie dostępne będzie na CANAL+ Family, CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3.

Kiedy odbędzie się spotkanie Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław?

Mecz rozpocznie się w piątek (5 maja) o godzinie 18:00.

Komentarze