Jagiellonia – Lech Poznań: gdzie oglądać? Transmisja na żywo oraz stream (24.09.2021)

Mikael Ishak
Mikael Ishak Pressfocus

Jagiellonia – Lech Poznań: transmisja oraz stream online. W drugiej piątkowej rywalizacji w ramach 9. kolejki PKO Ekstraklasy zobaczymy samodzielnych liderów z Poznania. Kolejorz nie przegrał jeszcze żadnego meczu i pewnie kroczy po mistrzostwo Polski. Pojedynek będziecie mogli obejrzeć w tradycyjnej telewizji oraz w Internecie.


Jagiellonia

PKO Ekstraklasa
24/09/2021

20:30

Stadion Miejski (Białystok)


Lech Poznań

Mecz Jagiellonia – Lech

Maciej Skorża wraz z końcem ubiegłego sezonu wprowadził własne porządki w Poznaniu. Gra zespołu przez dłuższy czas była daleka od ideału, ale Lech notuje świetny start w kampanii 2021/22. Aktualnie Kolejorz nie doznał jeszcze smaku porażki. Dzięki temu plasuje się na fotelu lidera z czterema punktami przewagi nad drugim Śląskiem.

Tymczasem Jagiellonia z każdym tygodniem przybliża się do strefy spadkowej. Duma Podlasia tylko na starcie zdobyła dwa komplety punktów, natomiast od dłuższego czasu piłkarze nie mogą przechylić szali zwycięstwa na korzyść Jagi.

Obie drużyny znają się bardzo dobrze. Dotychczas Jagiellonia i Lech walczyły ze sobą 34 razy. W 15 spotkaniach triumfowali gospodarze, z kolei Kolejorz ma o dwie wygrane mniej. Co ciekawe, łącznie w bezpośredniej rywalizacji tych ekip padło aż 109 ramek.

Mecz Jagiellonia – Lech, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja w ramach 9. kolejki PKO Ekstraklasy wystartuje w piątek (24 września) o godzinie 20:30. Transmisję meczu na żywo przeprowadzi Canal+ Sport.

Mecz Jagiellonia – Lech, transmisja online

Jeżeli nie posiadacie dekodera Canal+, możecie obejrzeć ten mecz w Internecie. Jedynym warunkiem jest założenie konta na canalplus.pl, gdzie każdy dokonuje wyboru, co chce oglądać. Oczywiście jest to usługa odpłatna, natomiast ceny zależne są od poszczególnych pakietów nadawcy.

Jagiellonia Białystok
Lech Poznań
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 24. września 2021 20:28.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze