Holandia – USA: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (03.12.2022)

Memphis Depay
Obserwuj nas w
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Memphis Depay

Gdzie oglądać mecz Holandia – USA? Rywalizację w 1/8 finału mistrzostw świata otworzy pojedynek reprezentacji Holandii i Stanów Zjednoczonych. Na papierze faworytem do awansu są Pomarańczowi, ale Amerykanie w żadnym wypadku nie stoją na straconej pozycji. Sprawdź gdzie obejrzeć mecz Holandia – USA.

Holandia – USA, gdzie oglądać

Reprezentacja Holandii do 1/8 finału awansowała zdobywając siedem punktów w grupie A katarskiego mundialu, ale mimo takiego dorobku nie zachwyciła swoją grę. Po ekipie Louisa van Gaala wszyscy spodziewali się zdecydowanie więcej. Sobotnie spotkanie ze Stanami Zjednoczonymi, którego stawką będzie awans do ćwierćfinału, będzie dla nich dużym sprawdzianem.

Amerykanie w fazie grupowej prezentowali się bardzo solidnie i do meczu z Holandią przystąpią z nadzieją na sprawienie niespodzianki. Na pewno nie może odbierać im szans, co sprawia, że w sobotę możemy spodziewać się bardzo ciekawego widowiska. Sprawdź typy na mecz Holandia – USA.

Holandia – USA, transmisja TV

Sobotni mecz 1/8 finału mistrzostw świata pomiędzy Holandią i USA rozpocznie się o godzinie 16:00. Transmisja “na żywo” ze spotkania będzie dostępna na kanałach TVP1, TVP Sport i TVP 4K. Konfrontację tę skomentują Maciej Iwański i Janusz Michallik.

Holandia – USA, transmisja online

Nie zabraknie również internetowej transmisji z meczu Holandia – USA. Spotkanie obejrzymy na internetowej stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Holandia – USA, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy większe szanse na sukces w sobotnim spotkaniu dają Holendrom. Nie może to dziwić, jeżeli spojrzymy na potencjał zawodników, którymi dysponują obie drużyny. W żadnym wypadku nie można jednak odbierać szans Amerykanom, którzy nie będą chcieli poprzestać na wyjściu z grupy.

Gdzie obejrzeć mecz Holandia – USA?

Mecz Holandia – USA będzie transmitowany na kanałach TVP1, TVP Sport i TVP 4K.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Holandia – USA

Spotkanie odbędzie się w sobotę (3 grudnia) o godzinie 16:00.

Komentarze