Hiszpania – Kostaryka: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (23.11.2022)

Alvaro Morata
fot. PressFocus Na zdjęciu: Alvaro Morata

Gdzie oglądać mecz Hiszpania – Kostaryka? La Furia Roja zamierza jak najlepiej zacząć mundial w Katarze. Aczkolwiek ekipa Luisa Fernandeza Suareza nie zamierza być chłopcem do bicia w rywalizacji z Alvaro Moratą i spółką. Zapoznaj się z wiadomościami na temat transmisji tego meczu, gdzie można ją znaleźć w TV i online.

Hiszpania – Kostaryka, gdzie oglądać

Reprezentacja Hiszpanii ma zamiar powalczyć o powtórzenie osiągnięcia z 2010 roku, gdy po raz pierwszy w historii wygrała mistrzostwo świata. To był wyjątkowy czas dla hiszpańskiej piłki, bo La Furia Roja wygrała też mistrzostwa Europy w 2008 i 2012 roku.

Tymczasem na mundialu w Rosji reprezentacja Hiszpanii zakończyła swój udział w turnieju w 1/8 finału, przegrywając po serii rzutów karnych z Rosją. W każdym razie na ostatnim Euro ekipa Luisa Enrique dotarła do półfinału.

Kaylor Neves i spółka przede wszystkim marzą o wyjściu z grupy. Reprezentacja Kostaryki po raz pierwszy zagrała na mundialu w 1990 roku, gdy dotarła do 1/8 finału. Z kolei na mistrzostwach świata w 2002 i 2006 roku Kostarykanie kończyli udział w turnieju na fazie grupowej.

Sprawdź nasze typy na mecz Hiszpania – Kostaryka.

Hiszpania – Kostaryka, transmisja TV

Telewizja Polska to jedyny oficjalny nadawca transmisji meczów w ramach mistrzostw świata w Katarze. Spotkanie w Doha będzie pokazywane na TVP Sport i TVP 4K. Rywalizację skomentują Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow.

Hiszpania – Kostaryka, transmisja online

Trzecie środowe starcia na mundialu będzie można oczywiście oglądać także w internecie. Umożliwią to aplikacje takie jak TV Smart Go, które są dla abonentów sieci kalblowych, jakich jak Jambox, czy Vectra. Ponadto mecz będzie transmitowany na dedykowanej stronie internetowej Sport.tvp.pl oraz na aplikacji TVP Sport.

Hiszpania – Kostaryka, kursy bukmacherskie

Faworytem batalii z udziałem ekipy Luisa Enrique i Luisa Fernandeza Suareza są Hiszpanie. Kurs na La Furia Roja oscyluje w granicach 1,16.

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23 listopada 2022 16:57.
Gdzie obejrzeć mecz Hiszpania – Kostaryka?

Mecz Hiszpania – Kostaryka będzie transmitowany na antenach TVP Sport i TVP 4K.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Hiszpania – Kostaryka?

Spotkanie odbędzie się w środę (23 listopada) o godzinie 17:00.

Komentarze