Hertha – Bayern: transmisja, gdzie oglądać online?

Robert Lewandowski zdobędzie bramkę w meczu Bayern - Hoffenheim?
Robert Lewandowski zdobędzie bramkę w meczu Bayern - Hoffenheim? PressFocus

Z meczu Hertha – Bayern: transmisja dostępna będzie w polskiej telewizji. Mecz rozegrany zostanie w piątek (5 lutego) o godzinie 20:00. Spotkanie na Stadionie Olimpijskim w Berlinie odbędzie się w ramach 20. kolejki Bundesligi. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Starcie polskich napastników

Z polskiego punktu widzenia piątkowe spotkanie w Berlinie jest interesujące nie tylko z powodu kolejnej próby powiększenia swojego dorobku bramkowego przez Roberta Lewandowskiego. Na boisku obejrzymy bowiem również innego reprezentanta Polski – Krzysztofa Piątka, który wraz ze swoją Herthą Berlin będzie starał się przeciwstawić gigantowi z Monachium.

W pierwszym pojedynku obu zespołów w tym sezonie Hertha postawiła trudne warunki Bayernowi Monachium. Nie potrafiła jednak poradzić sobie z jednym zawodnikiem. Był nim właśnie Robert Lewandowski, który w wygranym 4:3 przez swój zespół meczu zdobył wszystkie cztery gole. Obecnie ma na swoim koncie 24 trafienia i cały czas ma szansę na pobicie słynnego rekordu Gerda Muellera.

Bayern w piątkowy wieczór będzie walczyć o piąte ligowe zwycięstwo z rzędu. Dla Bawarczyków będzie to również ostatnie spotkanie przed wylotem na Klubowe Mistrzostwa Świata, gdzie będą walczyć o miano najlepszej drużyny globu. W zupełnie innej sytuacji jest Hertha. Zespół ze stolicy Niemiec ostatnich pięciu ligowych meczach zdobył tylko jeden punkt i niebezpiecznie zbliżyła się do strefy spadkowej.

W piątkowy wieczór murowanym faworytem do zwycięstwa będą goście z Monachium. Sprawdź nasze typy bukmacherskie na wszystkie spotkania Bundesligi, a także zapoznaj się z pełną zapowiedzią pojedynku Hertha – Bayern.

Hertha – Bayern: transmisja na żywo w TV

Dzisiejsze spotkanie na Stadionie Olimpijskim w Berlinie będzie dostępne w polskiej telewizji. Ze spotkania 20. kolejki Bundesligi: Hertha – Bayern transmisja na żywo będzie dostępna na kanale Eleven Sports 1. Mecz, który rozpocznie się o godzinie 20:00 skomentują Julian Kowalski i Sebastian Chabiniak. Przed jego startem zaplanowane jest również przedmeczowe studio, w którym pojedynek omówią Mateusz Majak, Tomasz Urban i Maciej Kruk.

Hertha – Bayern: transmisja online

Transmisja z pierwszego spotkania 20. kolejki Bundesligi będzie także możliwa do obejrzenia za pośrednictwem internetu. Mecz Hertha – Bayern: online na żywo obejrzysz na internetowej stronie elevensports.pl, a także poprzez aplikację mobilną Eleven Sports, która jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS.

Komentarze