Grand Prix Arabii Saudyjskiej: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (19.03.2023)

Grand Prix Arabii Saudyjskiej: transmisja i stream. W niedzielę najlepsi kierowcy na świecie po raz drugi będzie rywalizować o punkty w sezonie 2023 Formuły 1. Sprawdź gdzie oglądać F1.

Max Verstappen
PressFocus Na zdjęciu: Max Verstappen

Formuła 1 2023: gdzie oglądać?

Nowy sezon Formuły 1 rozpoczął się przed dwoma tygodniami od Grand Prix Bahrajnu. Zdecydowanie najlepszy okazał się aktualny mistrz świata Max Verstappen, który wyprzedził swojego kolegę z zespołu Red Bulla Sergio Pereza oraz Fernando Alonso.

Ta trójka jest również wymieniana w gronie najpoważniejszych kandydatów do zajęcia miejsca na podium w drugim wyścigu, choć plany po nieudanej inauguracji będą chcieli im pokrzyżować kierowcy Ferrari – Charles Leclerc i Carlos Sainz. Na znacznie lepszy występ liczą również kierowcy Mercedesa – Lewis Hamilton i George Russell. Sprawdź nasze typy na Grand Prix Arabii Saudyjskiej.

Od sezonu 2023 Formułę 1 można oglądać tylko za pośrednictwem internetu. Jest to możliwe na platformie Viaplay, która na wyłączność nabyła prawa do transmitowania wszystkich wyścigów F1.

Grand Prix Arabii 2023: transmisja na żywo w TV

Jak już wspomnieliśmy transmisje F1 w sezonie 2023 nie są dostępne w tradycyjnej telewizji. Dlatego też rywalizacji podczas Grand Prix Arabii Saudyjskiej musimy poszukać w innych miejscach. Cały wyścigowy weekend będzie można obejrzeć na platformie streamingowej Viaplay.

Grand Prix Arabii 2023: transmisja online

Skorzystanie z platformy Viaplay to jedyny legalny sposób na obejrzenie niedzielnego wyścigu o Grand Prix Arabii Saudyjskiej. Aby uzyskać dostęp do transmisji należy zarejestrować konto oraz wykupić dostęp.

O której Grand Prix Arabii Saudyjskiej?

Rywalizacja w drugim wyścigu w 2023 roku o Grand Prix Arabii Saudyjskiej odbywać się będzie w weekend (17-19 marca). Kwalifikacje do wyścigu odbędą się w sobotę o godzinie 18:00 czasu polskiego, natomiast sam wyścig w niedzielę o tej samej porze. 

Gdzie oglądać F1 2023?

Wyścigi F1 w sezonie 2023 będą transmitowane na platformie Viaplay.

Kiedy odbędzie się Grand Prix Arabii Saudyjskiej?

Wyścig odbędzie się w niedzielę (19 marca) o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze