Górnik – Legia: gdzie oglądać? Transmisja w TV oraz stream (21.11.2021)

Josue
PressFocus Na zdjęciu: Josue

Górnik – Legia: transmisja w TV oraz stream online. W jednym z najciekawiej zapowiadających się spotkań 15. kolejki PKO Ekstraklasy Górnik Zabrze podejmował będzie pogrążoną w kryzysie Legię. Spotkanie będzie można obejrzeć między innymi w otwartej telewizji, ale także za pośrednictwem internetu. Teraz można uzyskać za darmo voucher na 30-dniowy dostęp do usług Canal+ online.


Górnik Zabrze

PKO Ekstraklasa
21/11/2021

17:30

Stadion im. Ernesta Pohla (Zabrze)

Legia Warszawa

Górnik – Legia, gdzie oglądać

Legia Warszawa jest pogrążona w głębokim kryzysie. Kolejne porażki sprawiły, że obecnie znajduje się w strefie spadkowej. W niedzielnym meczu w Zabrzu będzie starała się przełamać katastrofalną serię i w końcu zapisać na swoje konto komplet punktów. Nie ma jednak wątpliwości, że pokonanie Górnika nie będzie łatwym zadaniem.

Gospodarze spisują się ze zmiennym skutkiem, ale przed własną publicznością będą chcieli wykorzystać kryzys Legii. To dla nich niezwykła okazja do pokonania jednego z większych swoich rywali. Trudno jednak mówić o tym, że są faworytem tego spotkania. Dowiedz się więcej – sprawdź typy na mecz Górnik – Legia.

Górnik – Legia, transmisja na żywo w TV

Spotkanie, które odbędzie się w ramach 15. kolejki PKO Ekstraklasy, rozpocznie się o godzinie 17:30. Mecz będzie można oglądać aż na czterech kanałach: TVP Sport, Canal+ Premium, Canal+ Sport 3 i Canal+ 4K Ultra HD.

Górnik – Legia, transmisja online

Mecz Górnika z Legią można również oglądać na komputerach i urządzeniach mobilnych dzięki usłudze Canal+ online. Bukmacher eWinner oferuje teraz zupełnie za darmo voucher na 30-dniowy dostęp do tej usługi.

Oglądaj mecze Ekstraklasy z kodem GOAL

Jak skorzystać z oferty, dzięki której otrzymamy możliwość oglądania przez 30 dni meczów między innym polskiej Ekstraklasy? Wyjaśniamy.

  1. Zarejestruj się w ewinner podając kod promocyjny GOAL
  2. Wpłać depozyt i dokonaj zakładu na dowolną kwotę.
  3. Odbierz voucher na Canal Plus Online zgłaszając się na czat na stronie ewinner.
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Górnik – Legia, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy większe szanse na zwycięstwo w niedzielnym meczu dają gościom z Warszawy.

Górnik Zabrze
Legia Warszawa
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 21. listopada 2021 17:30.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Górnik – Legia?

Jeden z hitów 15. kolejki PKO Ekstraklasy można obejrzeć na kanałach TVP Sport, Canal+ Premium, Canal+ Sport 3 i Canal+ 4K Ultra HD

Jak otrzymać za darmo dostęp do Canal+ Online?

Należy zarejestrować konto w eWinner z kodem promocyjnym GOAL, dokonać depozytu i zagrać kupon za dowolną stawkę.

Komentarze