Fręch – Jabeur: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (12.03.2023)

Fręch - Jabeur: transmisja za darmo. Reprezentantkę Polski czeka w II rundzie turnieju w Indian Wells pojedynek z czwartą rakietę świata. Sprawdź gdzie za darmo oglądać mecz Fręch - Jabeur.

Magdalena Fręch
IMAGO / ZUMA Wire Na zdjęciu: Magdalena Fręch

O której godzinie gra Fręch? Transmisja na żywo

Magdalena Fręch w pierwszej rundzie turnieju Indian Wells 2023 sprawiła niespodziankę pokonując w trzech setach Marynę Zanevską. Teraz w nagrodę otrzyma możliwość zmierzenia się z jedną z najlepszych tenisistek na świecie – Ons Jabeur. Tunezyjka zajmuje aktualnie czwarte miejsce w rankingu WTA i jest zdecydowaną faworytką tego spotkania.

Obie zawodniczki do tej pory nie miały jeszcze okazję rywalizować ze sobą. Dla zajmującej 106. miejsce w rankingu WTA Polki to wielkie wydarzenie i możliwość sprawdzenia się przeciwko wyżej notowanej rywalce.

Mecz Fręch – Jabeur odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę (11/12 marca). Pojedynek rozpocznie się o godzinie 3:00 czasu polskiego.

Fręch – Jabeur, transmisja w TV

Rywalizację kobiet podczas Indian Wells 2023 można śledzić na kanale CANAL+. Na razie nie wiadomo jednak, czy stacja zdecyduje się pokazać pojedynek Fręch z Jabeur.

Fręch – Jabeur, transmisja za darmo

Darmowa transmisja z meczu Fręch – Jabeur będzie dostępna za pośrednictwem internetu w usłudze STS TV. Jest ona dostępna bezpłatnie dla wszystkich klientów tego bukmachera. Jeżeli chcesz uzyskać dostęp do transmisji wystarczy, że spełnisz dwa proste warunki.

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL
  2. Zagraj w ciągu ostatnich 24h przed transmisją (lub live) dowolny kupon

Indian Wells: Kiedy gra Fręch?

Pojedynek w ramach drugiej rundy kobiecego turnieju Indian Wells 2023 pomiędzy Fręch i Jabeur rozegrany zostanie w nocy z soboty na niedzielę (11/12 marca) o godzinie 3:00 czasu polskiego.

Gdzie oglądać mecz Fręch – Jabeur?

Mecz Fręch – Jabeur będzie można obejrzeć za darmo za pośrednictwem internetu na stronie bukmachera STS po spełnieniu dwóch warunków.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Fręch – Jabeur?

Spotkanie rozegrane w nocy z 11 na 12 marca (sobota/niedziela) o godzinie 3:00 czasu polskiego.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze