Dzisiejszy mecz Świątek: gdzie oglądać? (14.06.2023)

Iga Świątek w dzisiejszym meczu 3. rundy turnieju w Rzymie zmierzy się z Łesią Curenko. Sprawdź gdzie oglądać za darmo dzisiejszy mecz Świątek.

Iga Świątek
IMAGO/Rob Prange Na zdjęciu: Iga Świątek

Mecz Świątek dzisiaj: transmisja na żywo

Iga Świątek jak burza przebrnęła przez drugą rundę turnieju w Rzymie, w której 6:0, 6:0 pokonała Anastasię Pawluczenkową. Teraz reprezentantkę Polski czeka pojedynek z dobrze dysponowaną na włoskich kortach Łesią Cureno. Świątek do meczu z reprezentantką Ukrainy przystąpi oczywiście w roli faworytki, ale niewątpliwie czeka ją trudniejsza przeprawa niż przed dwoma dniami.

Mecz Świątek – Curenko, który rozegrany zostanie w ramach 3. rundy turnieju w Rzymie, odbędzie się w niedzielę (14 maja) o godzinie 12:30. Rywalizację będzie można oglądać zarówno w TV, jak i online.

Świątek – Curenko: gdzie obejrzeć?

Iga Świątek zagra dzisiaj o awans do 4. rundy turnieju w Rzymie z Ukrainą Łesią Curenko. Transmisja z tego meczu będzie prowadzona zarówno w TV, jak i za pośrednictwem internetu. Zupełnie za darmo rywalizację można obejrzeć w usłudze STS TV. Aby uzyskać do niej dostęp wystarczy spełnić dwa proste warunki – zarejestrować konto w STS z kodem promocyjnym GOAL oraz zagrać dowolny zakład. Przekaz telewizyjny będzie natomiast dostępny na kanale CANAL+ Sport 2.

O której godzinie gra dzisiaj Świątek?

Mecz Igi Świątek z Łesią Curenko, który rozegrany zostanie w niedzielę (14 maja) i powinien rozpocząć się około godziny 12:30.

Świątek – Curenko, kto zwycięży?

Iga Świątek jest faworytką nie tylko dzisiejszego spotkania, ale również całego turnieju. Jak Twoim zdaniem zakończy się niedzielny mecz?

Jak zakończy się mecz?

wygraną Świątek 97%
wygraną Curenko 3%
58+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • wygraną Świątek
  • wygraną Curenko

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze