Dzisiejszy mecz Realu Madryt: gdzie oglądać? (19.03.2023)

Real Madryt w niedzielnym El Clasico z Barceloną zagra o pozostanie w grze o mistrzostwo Hiszpanii. Mecz na Camp Nou zapowiada się niezwykle ciekawie. Sprawdź gdzie i jak obejrzeć dzisiejszy mecz Realu za darmo.

Karim Benzema
IMAGO / Pressinphoto Na zdjęciu: Karim Benzema

Mecz Realu Madryt dzisiaj: transmisja

Real Madryt zagra w niedzielę o zachowanie nadziei na odrobienie mistrzowskiego tytułu. Królewscy do meczu z Barceloną przystąpią mając 9-punktową stratę. Ewentualna porażka definitywnie pozbawi ich szans na dogonienie Dumy Katalonii. Z kolei wygrywając na Camp Nou zmniejszą swoją stratę do sześciu punktów, co pozwoli im pozostać w grze o tytuł.

Najbliższe El Clasico rozegrane zostanie w niedzielę (19 marca) o godzinie 21:00. Mecz w telewizji można obejrzeć na kanałach CANAL+ Sport i Eleven Sports 1. Darmowa transmisja będzie z kolei dostępna tradycyjnie w usłudze STS TV. Aby uzyskać do niej dostęp wystarczy zarejestrować konto w STS z kodem promocyjnym GOAL oraz zagrać dowolny kupon.

El Clasico: gdzie oglądać?

Telewizyjne transmisje z meczu Barcelona – Real Madryt będą dostępne na kanałach CANAL+ Sport i Eleven Sports 1, natomiast za pośrednictwem internetu rywalizację obejrzymy dzięki usłudze CANAL+ online. Teraz dostęp do pakietu ze wszystkimi kanałami CANAL+ można uzyskać za zaledwie 20 zł miesięcznie (przez pierwsze 3 miesiące). Oszczędzimy w ten sposób aż 87 zł. Aby skorzystać z promocji należy zarejestrować konto w CANAL+ online za pośrednictwem naszej strony.

El Clasico: kto wygra?

El Clasico nie ma zdecydowanego faworyta. Obie drużyny wybiegną na boisko z zamiarem odniesienia zwycięstwa, ale o końcowym wyniku prawdopodobnie zadecyduje dyspozycji dnia.

Jak zakończy się El Clasico?

wygraną Barcelony 63%
remisem 4%
wygraną Realu 33%
76+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • wygraną Barcelony
  • remisem
  • wygraną Realu

Komentarze