Dzisiejszy mecz Polski: gdzie oglądać (27.03.2023)

Reprezentacja Polski zmierzy się w poniedziałek z Albanią w kolejnym meczu eliminacji Euro 2024. Sprawdź gdzie oglądać dzisiejszy mecz Polski.

Robert Lewandowski
IMAGO / ZUMA Wire Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Mecz Polski dzisiaj: transmisja

Reprezentację Polski w poniedziałek drugie spotkanie w ramach eliminacji Euro 2024. Drużyna Fernando Santosa po fatalnym występie w Pradze przeciwko reprezentacji Czech (1:3) będzie starała się zrehabilitować kibicom w spotkaniu z Albanią. Pojedynek odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Spotkanie Polska – Albania rozegrane zostanie w poniedziałek (27 marca) i rozpocznie się o godzinie 20:45. Transmisja z niego będzie dostępna na kilku telewizyjnych kanałach. Mecz obejrzymy na TVP1, TVP Sport i Polsat Sport Premium 1.

Polska – Albania: gdzie obejrzeć?

Transmisja z meczu Polska – Albania będzie dostępna zarówno w telewizji, jak i za pośrednictwem internetu. W pierwszej opcji będzie będzie można oglądać na kanałach TVP1, TVP Sport i Polsat Sport Premium, natomiast online na internetowej stronie sport.tvp.pl, w aplikacji mobilnej TVP Sport oraz w usłudze Polsat Box Go.

Polska – Albania, o której?

Drugi mecz w ramach eliminacji do turnieju finałowego Mistrzostw Europy, w którym reprezentacja Polski zmierzy się z Albanią, odbędzie się 27 marca (poniedziałek) o godzinie 20:45

Polska – Albania: kto wygra?

Reprezentacja Polski jest zdecydowanym faworytem poniedziałkowego spotkania, ale w żadnym wypadku nie może zlekceważyć swojego przeciwnika. A jak Twoim zdaniem zakończy się mecz?

Jak zakończy się spotkanie?

wygraną Polski 74%
remisem 0%
wygraną Albanii 26%
38+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • wygraną Polski
  • remisem
  • wygraną Albanii

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze