Dzisiejszy mecz Barcelony: gdzie oglądać? (19.09.2023)

FC Barcelona od pojedynku z Royal Antwerp rozpocznie dzisiaj rywalizację w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Sprawdź gdzie oglądać dzisiejszy mecz Barcelony.

Joao Felix
IMAGO/Bagu Blanco/PRESSINPHOTO Na zdjęciu: Joao Felix

Mecz Barcelony dzisiaj: transmisja

FC Barcelona rozpocznie dzisiaj rywalizację w fazie grupowej Ligi Mistrzów w sezonie 2023/24. Mająca wysokie aspiracje Duma Katalonii jest zdecydowanym faworytem swojej grupy, w której jej rywalami będzie Royal Antwerp, FC Porto i Szachtar Donieck. W dzisiejszym spotkaniu zmierzy się przed własną publicznością z przeciwnikiem z Belgii.

Spotkanie Barcelona – Antwerp rozpocznie się o godzinie 21:00. Transmisja z tego spotkania będzie dostępna zarówno w telewizji, jak i online. W obu przypadkach chęć obejrzenia spotkania wiąże się jednak z wykupieniem odpowiedniego pakietu.

Barcelona – Antwerp: gdzie obejrzeć?

Dzisiejsze spotkanie Barcelona z Royal Antwerp będzie w telewizji transmitowane na kanale Polsat Sport Premium 1, który jest dostępny tylko w dodatkowych pakietach. Transmisja z meczu dostępna będzie także w usłudze CANAL+ online, do której dostęp można teraz uzyskać na pół roku w bardzo atrakcyjnej promocji. Rejestrując konto za pośrednictwem naszej strony za 6-miesięczny dostęp do bogatego pakietu ze wszystkimi kanałami CANAL+, Polsat Sport Premium i Eleven Sports zapłacimy tylko 240 zł, co daje zaledwie 40 zł miesięcznie.

Barcelona – Antwerp: kto wygra?

Na papierze murowanym faworytem do zwycięstwa w tym meczu są podopieczni Xaviego Hernandeza. Co jednak przyniesie boisko?

Jak zakończy się mecz?

wygraną Barcelony 92%
remisem 6%
wygraną Antwerp 1%
359+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • wygraną Barcelony
  • remisem
  • wygraną Antwerp

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze