Copa America: gdzie oglądać turniej? Transmisja w tv oraz stream online

Neymar
Neymar PressFocus

Copa America: transmisja w TV oraz stream online. Gdzie oglądać Copa America 2021? Turniej potrwa od 13 czerwca do 10 lipca. Zobacz, gdzie można oglądać Copa America na żywo – w telewizji i online. Dowiedz się gdzie możesz obejrzeć Copa America 2021.

Copa America 2021, gdzie oglądać

W niedzielę (13 czerwca) rozpocznie się 47. edycja Copa America – turnieju o mistrzostwo Ameryki Południowej. Po wielu perturbacjach związanych ze zmianą gospodarza do rywalizacji przystąpi dziesięć reprezentacji. Turniej rozegrany zostanie na brazylijskich boiskach, choć początkowo organizatorami miały być Argentyna i Kolumbia.

W pierwszej części turnieju drużyny będą rywalizować w dwóch grupach po pięć zespołów. Do fazy pucharowej awansują aż po cztery najlepsze drużyny z każdej grupy. Decydująca część odbędzie się już w lipcu, a finałowe spotkanie zaplanowane jest na 10 lipca.

Obrońcą tytułu jest reprezentacja Brazylii, która uważana jest także za głównego faworyta do zwycięstwa w tej edycji Copa America. Plany Canarinhos tradycyjnie już popsuć będzie próbowała Argentyna, ale nie można zapominać również o reprezentacjach Urugwaju i Kolumbii.

W ramach turnieju rozegranych zostanie łącznie 28 spotkań. Dowiedz się więcej – sprawdź nasze typy na Copa America.

Copa America: transmisja na żywo za darmo

Wszystkie mecze Copa America będzie można oglądać nie tylko w telewizji, czy za pośrednictwem internetowych stron i oficjalnych aplikacji oferowanych przez posiadających prawa nadawców. Transmisje ze spotkań będą również dostępne na platformach legalnych polskich bukmacherów. Z meczów Copa America stream na żywo jest również dostępny na stronie zakładów bukmacherskich STS.

Copa America, transmisja na żywo w TV

Mecze turnieju Copa America będą dostępne w polskiej telewizji. Prawami do transmisji tych rozgrywek dysponuje Telewizja Publiczna, która na antenie TVP Sport pokaże “na żywo” wybrane mecze. Pierwsze spotkania rozpoczynać będą się późnym wieczorem czasu polskiego, a większość toczyć się będzie w nocy naszego czasu.

Copa America, transmisja online

Wszystkie spotkania Copa America, które rozegrane zostanie w Brazylii, będą również dostępne w internecie. Mecze Copa America online na żywo dostępna będzie na oficjalnej stronie internetowej TVP Sport- tvpsport.pl, a także poprzez aplikacje mobilne dostępne na wszystkie urządzenia z systemami Android lub iOS.

STS
2.05
Brazylia wygra Copa America

Copa America, kursy bukmacherskie

Działający w Polsce legalni bukmacherzy przygotowali na mecze Copa America szeroką ofertę zakładów. Poniżej prezentujemy kursy na najbliższe spotkania turnieju

00:00 11. lipca 2021
Argentyna
Brazylia
Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 11. lipca 2021 01:54.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze