Brazylia – Serbia: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (24.11.2022)

Neymar
PressFocus Na zdjęciu: Neymar

Gdzie oglądać mecz Brazylia – Serbia? W ostatnim z czwartkowych spotkań katarskiego mundialu reprezentacja Brazylii w roli faworyta podejmować będzie Serbów. Sprawdź gdzie oglądać mecz Brazylia – Serbia w telewizji i online.

Brazylia – Serbia, gdzie oglądać

Spotkanie Brazylia – Serbia to jeden z najciekawiej zapowiadających się pojedynków pierwszej kolejki mistrzostw świata. Rozegrany zostanie również jako ostatnich z nich.

Nie ma wątpliwości, że w roli faworyta przystąpią do niego Canarinhos, którzy na tym turnieju celują w co najmniej strefę medalową, a ich marzeniem jest odzyskanie po 20 latach tytułu mistrza świata.

Każdy inny wynik niż wygrana brazylijskiego zespołu będzie w tym meczu olbrzymią niespodzianką. Sprawdź typy na mecz Brazylia – Serbia.

Brazylia – Serbia, transmisja TV

Mecz odbędzie się w czwartek (24 listopada) o godzinie 20:00. Transmisja “żywo” w telewizji będzie dostępna na kanałach TVP1, TVP Sport i TVP 4K. Mecz skomentują Dariusz Szpakowski i Sebastian Mila.

Brazylia – Serbia, transmisja online

Z meczu Brazylia – Serbia nie zabraknie również internetowej transmisji. Będzie ona dostępna na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Brazylia – Serbia, kursy bukmacherskie

Brazylia przystąpi do tego meczu w roli zdecydowanego faworyta. Widać to również po kursach oferowanych na ten mecz przez bukmacherów.

Brazylia
Serbia
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 24 listopada 2022 19:56.
Gdzie obejrzeć mecz Brazylia – Serbia?

Mecz Brazylia – Serbia będzie transmitowany na kanałach TVP1, TVP Sport i TVP 4K

Kiedy rozegrany zostanie mecz Brazylia – Serbia?

Spotkanie odbędzie się w czwartek (24 listopada) o godzinie 20:00.

Komentarze