Borussia Dortmund – FSV Mainz: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (27.05.2023)

Borussia Dortmund - Mainz: transmisja za darmo. Gospodarze stoją przez niesamowitą okazją na zapewnienie sobie mistrzostwa Niemiec. Sprawdź gdzie oglądać mecz Dortmund - Mainz.

Sebastien Haller
IMAGO/Dennis Ewert Na zdjęciu: Sebastien Haller

Borussia Dortmund – FSV Mainz, gdzie oglądać?

Borussia Dortmund stoi przed wielką szansą zdobycia pierwszego od 2012 roku tytułu mistrza Niemiec. Drużyna Edina Terzicia po mistrzostwo sięgnie wygrywając w sobotnim meczu u siebie z FSV Mainz. Gospodarze przystąpią do niego w roli zdecydowanego faworyta i trudno spodziewać się, aby wypuścili taką szansę z rąk.

Borussia na fotel lidera wskoczyła dopiero przed tygodniem, wykorzystując porażkę Bayernu Monachium z FSV Mainz. Teraz ma szansę zdetronizować Bawarczyków, którzy w ostatnich latach zdominowali rywalizację w niemieckiej ekstraklasie.

Borussia Dortmund – Mainz, transmisja na żywo w TV

Wszystkie spotkania ostatniej kolejki Bundesligi odbędą się o jednej porze. Mecz Borussia Dortmund – Mainz zaplanowany jest na sobotę (27 maja) na godzinę 15:30. Bezpłatna transmisja dostępna będzie w usłudze Totalbet TV po założeniu konta z kodem promocyjnym GOAL. Z uwagi na to, że prawami do transmisji Bundesligi dysponuje platforma Viaplay, transmisja nie będzie dostępna w standardowej telewizji.

Borussia Dortmund – Mainz: transmisja na żywo za darmo

Spotkanie, które zadecyduje o mistrzostwie Niemiec, będzie można oglądać zupełnie za darmo dzięki usłudze Totalbet TV. Aby uzyskać do niej dostęp wystarczy spełnić dwa proste warunki.

  1. Zarejestruj konto w Totalbet podając kod promocyjny GOAL
  2. Transmisja dostępna będzie, jeżeli będziesz posiadał na swoim koncie jakiekolwiek środki lub zagrasz dowolny zakład na mecz Koeln – Bayern

Kurs 100.00 na zwycięstwo Borussii w Totalbet

Świetną ofertę na mecz Borussii Dortmund z Mainz przygotował Totalbet. Bukmacher oferuje możliwość postawienia zakładu na wygraną Borussii po kursie 100.00. Jak z niej skorzystać? Przede wszystkim zarejestrować konto z kodem promocyjnym GOAL. Pozostałe szczegóły przekazujemy poniżej.

  1. Dokonaj rejestracji konta w Totalbet z kodem promocyjnym GOAL
  2. Wpłać pierwszy depozyt w kwocie co najmniej 50 zł
  3. W ciągu 48h od założenia konta zagraj pierwszy kupon w jego historii za stawkę od 50 do 200 zł z maksymalnie trzema zdarzeniami (nie może obejmować zdarzeń z meczu Borussia – Mainz). Kupon będzie objęty zakładem bez ryzyka. Jeżeli okaże się przegrany, otrzymasz zwrot postawionej stawki. Zagranie zakładu odblokowuje również kurs 100.00 na zwycięstwo Bayernu.
  4. Zagraj drugi kupon na zwycięzcę meczu: Borussia – Mainz.
  5. Maksymalna stawka zakładu to 1 zł.
  6. Jeżeli zakład okaże się wygrany, otrzymasz swoją wygraną z kuponu oraz dodatkowy bonus w ramach promocji.

Borussia Dortmund – Mainz, kursy bukmacherów

Bukmacherzy nie przewidują w sobotnim meczu innego scenariusza niż zwycięstwo Borussii Dortmund. Gospodarze są uważani za murowanego faworyta do zdobycia trzech punktów.

Borussia Dortmund
FSV Mainz 05
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 27 maja 2023 15:28.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Borussia Dortmund – Mainz?

Transmisja będzie dostępna za darmo w usłudze Totalbet TV z kodem GOAL oraz na platformie Viaplay.

Kiedy odbędzie się spotkanie Borussia Dortmund – Mainz?

Mecz rozegrany zostanie w sobotę (27 maja) o godzinie 15:30.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze