Belgia – Portugalia: gdzie oglądać mecz Euro 2020?

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Belgia – Portugalia? Z meczu Belgia – Portugalia: transmisja dostępna będzie w polskiej telewizji i online. O której godzinie mecz Belgia – Portugalia? Spotkanie 1/8 finału Mistrzostw Europy odbędzie się na Estadio La Cartuja w Sewilli. Zobacz, gdzie można oglądać mecz Belgia – Portugalia na żywo – w telewizji i online za darmo. Sprawdź o której jest mecz Belgia – Portugalia.

Belgia – Portugalia: gdzie oglądać mecz Euro online?

Dziś czeka nas jeden ze szlagierów 1/8 finału Euro 2020. Na Estadio La Cartuja w Sewilli dojdzie do pojedynku dwóch drużyn, które przed turniejem uznawane były za kandydatów do końcowego triumfu. Reprezentacja Belgii zmierzy się z Portugalią. Mecz ten nie ma zdecydowanego faworyta.

Reprezentacja Belgii przez fazę grupową przebrnęła bez żadnych problemów. Drużyna Roberto Martinez wygrywała kolejno z Rosją (3:0), Danią (2:1) oraz Finlandię (2:0) i zakończyła rywalizację w grupie B na pierwszym miejscu z kompletem dziewięciu punktów na koncie. Portugalczycy do 1/8 finału awansowali zajmując trzecie miejsce w grupie F, określanej grupą śmierci. Zespół Fernando Santosa rywalizację w turnieju rozpoczął od zwycięstwa 3:0 nad Węgrami, a w kolejnych meczach zdobył tylko jeden punkt. Najpierw musiał uznać wyższość reprezentacji Niemiec (2:4), a następnie zremisował 2:2 z Francją.

Belgowie przed niedzielnym meczem zdają sobie sprawę, że kluczem do sukcesu w tym meczu będzie zatrzymanie świetnie dysponowanego podczas turnieju Cristiano Ronaldo. Kapitan portugalskiego zespołu w trzech dotychczasowych meczach zdobył już pięć bramek i pewnie prowadzi w klasyfikacji najlepszych strzelców.

Kto będzie górą w tym meczu? Sprawdź nasze typy na mecz Belgia – Portugalia. Zachęcamy również do sprawdzenia jakie typy bukmacherskie przygotowaliśmy na inne spotkania Euro 2020.

Belgia – Portugalia, transmisja na żywo w TV

Dzisiejsze spotkanie 1/8 finału Euro 2020 w Sewilli, podobnie jak pozostałe spotkania finałów Mistrzostw Europy, będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu Euro 2020: Belgia – Portugalia transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach TVP1, TVP Sport i TVP 4K. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 21:00, skomentują Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak.

Belgia – Portugalia: transmisja online za darmo

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na Estadio La Cartuja w Sewilli, będzie również dostępna w internecie. Mecz Belgia – Portugalia online na żywo obejrzysz za internetowej stronie tvpsport.pl oraz za pośrednictwem pośrednictwem aplikacji mobilnej TVP Sport dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

O której godzinie mecz Belgia – Portugalia

Spotkanie 1/8 finału Euro 2020: Belgia Portugalia rozegrane zostanie w niedzielę (27 czerwca). Mecz rozpocznie się o godzinie 21:00.

Belgia – Portugalia: kursy bukmacherskie

Firmy bukmacherskie nieco większe szanse na sukces w niedzielnym pojedynku o awans do ćwierćfinału dają reprezentacji Belgii.

Belgia
Portugalia
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 27. czerwca 2021 20:59.

Sprawdź typy na dzisiejsze mecze Euro 2020 (27.06.2020):

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze