Bayern Monachium – Eintracht Frankfurt: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (28.01.2023)

Kingsley Coman
PressFocus Na zdjęciu: Kingsley Coman

Gdzie oglądać mecz Bayern – Eintracht? Bawarczycy w sobotni wieczór podejmą kolejną próbę odniesienia pierwszego zwycięstwa w tym sezonie. I czeka ich kolejne niełatwe zadanie. Sprawdź jak oglądać ten mecz zupełnie za darmo.

Bayern – Eintracht, gdzie oglądać

Kibice Bayernu z pewnością nie tak wyobrażali sobie początek rundy wiosennej. W dwóch dotychczasowych spotkaniach Bawarczycy zapisali na swoje konto tylko dwa punkty, co wykorzystały inne zespoły, zmniejszając stratę do liderujących monachijczyków.

Jedną z tych drużyn jest Eintracht Frankfurt, który w pierwszych dwóch tegorocznych meczach zdobył cztery punkty i zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli. Do Bayernu jego strata aktualnie wynosi pięć punktów. 

Do. sobotniego spotkania w roli faworyta przystąpią oczywiście podopieczni Juliana Nagelsmanna. Sprawdź nasze typy na mecz Bayern – Eintracht.

Bayern – Eintracht, transmisja TV

Jak już zdążyliśmy się przyzwyczaić rywalizacji nie obejrzymy w tradycyjnej telewizji. Transmisja z meczu Bayern – Eintracht będzie dostępna na posiadającej wyłączność platformie streamingowej Viaplay. Dostęp do niej wymaga wykupienia subskrypcji, ale jest również inna i to zupełnie darmowa opcja na obejrzenie tego spotkania. Wystarczy skorzystać z platformy STS TV, a o tym jaj uzyskać do niej dostęp piszemy poniżej.

Bayern – Eintracht: transmisja na żywo za darmo

Mecz Bayern – Eintracht obejrzymy za darmo dzięki bukmacherowi STS. Aby uzyskać dostęp do transmisji wystarczy spełnić dwa proste warunki.

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL
  2. Zagraj w ciągu ostatnich 24h przed transmisją dowolny kupon
  3. Dostęp do transmisji z meczu Bayern – Eintracht zostanie odblokowany

Bayern – Eintracht, transmisja online

Jak obejrzeć mecz Bayern – Eintracht online? Opcje są dwie. Jedna darmowa – czyli opisana powyżej platforma STS TV, a drugi do skorzystanie z usługi platformy streamingowej Viaplay.

Bayern – Eintracht, kursy bukmacherów

Bukmacherzy są wręcz przekonani, że Bayern w sobotę odniesie pierwsze zwycięstwo w tym roku. Patrząc na oferowane przez nich kursy, gościom z Frankfurtu nie daje się praktycznie szans na sprawienie niespodzianki.

Gdzie za darmo obejrzeć mecz Bayern – Eintracht?

Mecz będzie można obejrzeć za darmo w usłudze STS TV po spełnieniu prostych warunków.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Bayern – Eintracht?

Spotkanie odbędzie się w sobotę (28 stycznia) o godzinie 18:30.

Komentarze