Antoine Griezmann
Antoine Griezmann Grzegorz Wajda

Barcelona – Levante: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj (niedziela 13 grudnia) godzinie 21:00 rozegrany zostanie mecz La Liga: Barcelona – Levante. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Barcelona – Levante: jeden cel

Żaden z kibiców Barcelony z pewnością nie spodziewał się tak fatalnego początku sezonu w wykonaniu drużyny. Drużyna ze stolicy Katalonii w dziesięciu dotychczas rozegranych spotkaniach zdobyła zaledwie 14 punktów, doznając w tym czasie aż czterech porażek. W niedzielę podejmie kolejną próbę powrotu na właściwy tor.

Rywalem podopiecznych Ronalda Koemana będzie plasujący się w strefie spadkowej zespół Levante. Drużyna z Walencji choć obecnie jest bardzo nisko sklasyfikowana, może się pochwalić serią pięciu kolejnych meczów bez porażki. Teraz liczy na sprawienie sensacji na Camp Nou.

Zdobycie punktu w Barcelonie dotychczas było dla Levante niewykonalne. Wszystkie dotychczasowe pojedynki obu zespołów z katalońskim klubem w roli gospodarza zakończyły się jego wygranymi.

Barcelona – Levante: transmisja na żywo w TV

Dzisiejsze spotkanie na Alfredo di Stefano będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu La Liga: Barcelona – Levante transmisja na żywo będzie dostępna na kanale Eleven Sports 1. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 21:00. Spotkanie skomentują Marcin Pawłowski i Łukasz Wiśniowski.

Barcelona – Levante: transmisja online

Transmisja z dzisiejszego meczu La Liga będzie również dostępna w internecie. Mecz Barcelona – Levante online na żywo obejrzysz na internetowej stronie elevensports.pl, a także poprzez aplikację mobilną Eleven Sports, która jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS.

Komentarze