FC Barcelona – Inter Miami: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (20.07.2022)

Ousmane Dembele
PressFocus Na zdjęciu: Ousmane Dembele

Gdzie obejrzeć mecz FC Barcelona – Inter Miami? W pierwszym spotkaniu podczas tournee po Stanach Zjednoczonych Duma Katalonii zmierzy się z Interem Miami. Z drużyną Xaviego Hernandeza przebywa już Robert Lewandowski i wkrótce powinien zadebiutować w nowych barwach.

FC Barcelona – Inter Miami, gdzie obejrzeć

FC Barcelona w weekend udała się do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozegra cztery towarzyskie spotkania. W jednym z nich zmierzy się z Realem Madryt. Wcześniej, bowiem już w nocy z wtorku na środę polskiego czasu, Duma Katalonii zagra z Interem Miami.

W nowym sezonie barwy Barcelony reprezentował będzie Robert Lewandowski, który dołączył już do przebywającej w Stanach Zjednoczonych drużyny. Polak na razie nie trenował jednak z zespołem Xaviego Hernandeza i jego występ w najbliższym meczu jest mało prawdopodobny.

Niewykluczone natomiast, że szansę gry otrzymają inni nowi zawodnicy katalońskiego zespołu: Franck Kessie, Andres Christensen i Raphinha.

FC Barcelona – Inter Miami, transmisja na żywo w TV

Mecz rozegrany zostanie w nowy z wtorku na środę o godzinie 2:00 polskiego czasu. Spotkanie będzie można obejrzeć w polskiej telewizji. Transmisja będzie dostępna na kanale Eleven Sports 1, a pojedynek skomentują Mateusz Święcicki i Sebastian Chabiniak.

FC Barcelona – Inter Miami, transmisja online

Spotkanie Barcelony z Interem Miami obejrzymy także za pośrednictwem internetu. Transmisja dostępna będzie na internetowej stronie elevensports.pl. Aby uzyskać do niej dostęp wymagane jest oczywiście wykupienie odpowiedniego pakietu.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Barcelona – Inter Miami?

Spotkanie będzie można obejrzeć na kanale Eleven Sports 1.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Barcelona – Inter Miami?

Mecz odbędzie się w nocy z wtorku na środę o godzinie 2:00 czasu polskiego.

Komentarze