Frenkie de Jong
Frenkie de Jong Grzegorz Wajda

Barcelona – Eibar: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj (29 grudnia) o godzinie 19:15 rozegrany zostanie mecz La Liga: Barcelona – Eibar. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Barcelona – Eibar: na koniec roku bez Messiego

FC Barcelona w ostatnim spotkaniu w 2020 roku zagra bez swojego kapitana Lionela Messiego, który narzekał ostatnio na problemy zdrowotne i otrzymał kilka dni wolnego więcej. Mimo braku najlepszego zawodnika Duma Katalonii pozostaje zdecydowanym faworytem do zwycięstwa. W czterech ostatnich ligowych kolejkach Barcelona zdobyła dziesięć punktów i we wtorek będzie walczyć o powiększenie swojego dorobku punktowego o kolejne trzy oczka.

Rywalem Barcelony będzie plasujące się tuż nad strefą spadkową Eibar, która nie wygrało od czterech kolejek, a w dwóch ostatnich musiało uznać wyższość rywali. Drużyna z Kraju Basków przed wizytą na Camp Nou nie ma po swojej stronie zbyt wielu argumentów, choć na pewno łatwo punktów nie odda.

Obie drużyny na Camp Nou mierzyły się do tej pory sześć razy i wszystkie mecze zakończyły się wygranymi Barcelony. Gospodarze w każdym z tych spotkań zdobywali co najmniej trzy bramki.

Barcelona – Eibar: transmisja na żywo w TV

Wtorkowe spotkanie na Camp Nou będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu La Liga: Barcelona – Eibar transmisja na żywo będzie dostępna na kanale Eleven Sports 1. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 19:15.

Barcelona – Eibar: transmisja online

Transmisja dzisiejszego meczu w Barcelonie będzie także możliwa do obejrzenia za pośrednictwem internetu. Mecz Barcelona – Eibar: online na żywo obejrzysz na internetowej stronie elevensports.pl, a także poprzez aplikację mobilną Eleven Sports, która jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS.

Komentarze