Andora – Polska: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream (12.11.2021)

Andora - Polska
PressFocus Na zdjęciu: Andora - Polska

Andora – Polska: transmisja za darmo oraz stream online. W piątek reprezentacja Polski rozegra przedostatnie spotkanie w eliminacjach do mistrzostw świata. Podopieczni Paulo Sousy w roli murowanego faworyta do zwycięstwa przystąpią do wyjazdowego spotkania z Andorą. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 20:45, oczywiście będzie można obejrzeć zarówno w telewizji, jak i za pośrednictwem internetu.

Czytaj dalej…


Andora

El. MŚ
12/10/2021

20:45

Estadi Nacional d’Andora


Polska

Mecz Polski dzisiaj, gdzie oglądać

Reprezentację Polski w najbliższych dniach czekają decydujące pojedynki w walce o awans na przyszłoroczny mundial. Podopieczni Paulo Sousy już w piątek zmierzą się na wyjeździe z Andorą, natomiast w poniedziałek czeka ich potyczka na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jeżeli Biało-Czerwoni chcą być pewni gry co najmniej w barażach, muszą oba spotkania wygrać.

Pierwszy pojedynek Polski z Andorą odbył się pod koniec marca na stadionie warszawskiej Legii. Reprezentacja Polski wygrała spokojnie 3:0. Teraz również wybiegnie na murawę w roli zdecydowanego faworyta i nie może sobie pozwolić na wpadkę. Dowiedz się więcej – sprawdź typy na mecz Andora – Polska.

Zobacz także: Andora – Polska. Kurs 50.00 na bramkę Casha w Betfan

Andora – Polska, transmisja na żywo w TV

Piątkowe spotkanie w Andorze naturalnie będzie można obejrzeć “na żywo” w polskiej telewizji. Transmisja ze spotkania będzie prowadzona na kanałach TVP1, TVP Sport i Polsat Sport Premium 1.

Andora – Polska, transmisja online

Mecz eliminacji mistrzostw świata: Andora – Polska będzie również dostępny za pośrednictwem internetu. Mecz będzie można obejrzeć na internetowej stronie tvpsport.pl, a także za pośrednictwem aplikacji mobilnej TVP Sport.

Andora – Polska, kursy bukmacherskie

Nie ma wątpliwości, że murowanym faworytem do zwycięstwa w piątkowym spotkaniu jest reprezentacja Polski. Każdy inny wynik niż wygrana Biała-Czerwonych będzie ogromną niespodzianką. Podobnego zdania są bukmacherzy.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 15. listopada 2021 13:10.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Polska – Andora?

Eliminacyjny mecz Andora – Polska będzie można obejrzeć “na żywo” na kanałach TVP1, TVP Sport i Polsat Sport Premium 1.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Polska – Andora?

Spotkanie Andora – Polska rozegrane zostanie w piątek (12 listopada) o godzinie 20:45.

Komentarze