Alcaraz – Sinner: gdzie oglądać? Transmisja w TV i stream online (01.04.2023)

Alcaraz - Sinner: transmisja za darmo. Niezwykle ciekawie zapowiada się drugi półfinałowy mecz Miami Open 2023. Na korcie pojawi się lider światowego rankingu. Sprawdź gdzie za darmo oglądać mecz Alcaraz - Sinner.

Carlos Alcaraz
PressFocus Na zdjęciu: Carlos Alcaraz

Alcaraz – Sinner? Transmisja na żywo

Niezwykle ciekawie zapowiada się drugi półfinałowy mecz turnieju męskiego w ramach Miami Open 2023, w którym zmierzą się zawodnicy, którzy nie stracili w tych rozgrywkach jeszcze ani jednego seta. Lider światowego rankingu Carlos Alcaraz w roli faworyta zmierzy się z Włochem Jannikiem Sinnerem.

Obaj zawodnicy, mimo młodego wieku, mieli już okazję już pięciokrotnie spotykać się na korcie. Bilans tych spotkań jest korzystny dla Alcaraza, który wygrywał trzykrotnie. W tym roku obaj spotkali się już w półfinale Indian Wells. Wówczas Hiszpan wygrał 7:6(4), 6:3.

Mecz Alcaraz – Sinner rozegrany zostanie w nocy z piątku na sobotę czasu polskiego (31 marca/1 kwietnia) o godzinie 1:00.

Alcaraz – Sinner, transmisja w TV

Prawami do transmisji meczów męskiego turnieju Miami Open 2023 w Polsce dysponuje stacja Polsat. Spotkanie Alcaraz – Sinner będzie transmitowane na kanale Polsat Sport.

Alcaraz – Sinner, transmisja za darmo

Spotkanie możesz obejrzeć także zupełnie za darmo. Wystarczy skorzystać z usługi STS TV, do której dostęp można odblokować sobie po spełnieniu dwóch prostych warunków.

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL
  2. Zagraj w ciągu ostatnich 24h przed transmisją (lub live) dowolny kupon

Miami Open 2023: Kiedy mecz Alcaraz – Sinner?

Drugi mecz 1/2 finału Miami Open 2023 Alcaraz – Sinner rozegrany zostanie w nocy z piątku na sobotę (31 marca/1 kwietnia). Mecz rozpocznie się o godzinie 1:00 czasu polskiego.

Gdzie oglądać mecz Alcaraz – Sinner?

Mecz Alcarez – Sinner można obejrzeć w usłudze STS TV z kodem GOAL.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Alcaraz – Sinner?

Spotkanie rozegrane w nocy z piątku na sobotę o godzinie 1:00 czasu polskiego.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze