Wydłużyła się kolejka chętnych po Eriksena

Christian Eriksen
fot. PressFocus Na zdjęciu: Christian Eriksen

Christian Eriksen po rozstaniu z Interem Mediolan nie może narzekać na brak zainteresowania. Nowe wieści na temat reprezentanta Dani przekazał w mediach społecznościowych dziennikarz Nicolo Schira.

  • Christian Eriksen wygląda na to, że wkrótce wróci na boisko
  • Po dramatycznej akcji reanimacyjnej z 12 czerwca 2021 roku piłkarzy szykuje się do powrotu do gry
  • Chętnych na pozyskanie doświadczonego zawodnika nie brakuje

Eriksen rozchwytywany, agent piłkarza ma ręce pełne roboty

Christian Eriksen pod koniec minionego roku rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z aktualnymi mistrzami Serie A. Wpływ na taki stan rzeczy miał fakt, że piłkarz ma wszczepiony kardiowerter-defibrytalor., Tymczasem gra z tym urządzeniem jest zabroniona we Włoszech.

Przypomnijmy, że 29-latek w trakcie Euro 2020 przeżył atak serca, co wstrząsnęło cały światem. Od tamtej pory Eriksen nie wrócił jeszcze boisko. Aczkolwiek wszystko wskazuje na to, że w trakcie zimowego okienka transferowego Duńczyk zwiąże się z nowym klubem.

Dziennikarz Nicolo Schira twierdzi, że do agenta Eriksena trafiło kilka zapytań w sprawie zawodnika od klubów z Premier League. Zainteresowanie pozyskaniem piłkarza są również takie ekipy jak: AS Monaco, Ajax, czy Odense.

Eriksen to 109-krotny reprezentant Danii. W drużynie narodowej gra od marca 2010 roku. Tymczasem zanim zawodnik trafił do Interu, to z powodzeniem występował w Tottenhamie. Do ekipy z Serie A dołączył w styczniu 2020 roku za 27 milionów euro.

Duński piłkarz w koszulce Interu rozegrał 43 spotkania w lidze włoskiej. Eriksen zdobył w nich 4 bramki, a ponadto zaliczył dwie asysty.

Czytaj więcej: Conte nie wykluczył powrotu Eriksena do Tottenhamu

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 15. stycznia 2022 07:56.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze