Nigeryjczyk wzmocni West Ham? Trwają prace

West Ham United rozważa wzmocnienie defensywy już w zimowym okienku transferowym. W tym celu "Młoty" zaczęły interesować się Zaidu Sanusim, który na co dzień reprezentuje barwy FC Porto - przekazuje "TeamTALK".

Zaidu Sanusi
Obserwuj nas w
IMAGO / Nicolo Campo Na zdjęciu: Zaidu Sanusi
  • Zaidu Sanusi trafił do notesu West Hamu
  • Nigeryjczyk już zimą może zawitać do Londynu
  • 26-latek obecnie nie odgrywa znaczącej roli w FC Porto

West Ham United rozważa sprowadzenie Zaidu Sanusiego

West Ham United nie zaliczy do udanej pierwszej części sezonu Premier League. Drużyna “Młotów” znajduje się obecnie w górnej części tabeli, ale ich gra jest daleka od idealnej. W tym celu władze klubu chcą już w styczniu dokonać wzmocnień na poszczególnych pozycjach.

Działacze londyńskiego zespołu ostatnio skupili swoją uwagę na obrońcy z ligi portugalskiej. Dziennikarze “TeamTALK” zdradzili, że chodzi o Zaidu Sanusiego z FC Porto. Nigeryjczyk obecnie nie odgrywa znaczącej roli w zespole, więc koszt jego transferu nie powinien stanowić kłopotów “Młotom”.

Zaidu w obecnie trwającej kampanii rozegrał zaledwie sześć spotkań. Nawet raz udało mu się strzelić gola, a miało to miejsce w rywalizacji przeciwko Vitorii Guimaraes. Portal “Transfermarkt” wycenia 26-latka na sześć milionów euro.

Cudowny gol zawodnika West Hamu! Nie kalkulował tylko strzelił idealnie

Sprawdź także: Pomocnik Bayernu nie wyklucza transferu. “Wszystko jest możliwe”

Komentarze